۱۷ کیلومتر از معابر عمومی روستایی دشتی بهسازی و آسفالت شد

شناسه خبر: 20533 سرویس: اخبار استان بوشهر

مند: رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی دشتی گفت: بیش از۱۷کیلومتر از معابر عمومی روستاهای این شهرستان بهسازی و آسفالت شد.  سید اصغر صالحی افزود: امسال از محل سهمیه قیر رایگان که توسط دولت تدبیر و…

مند: رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی دشتی گفت: بیش از۱۷کیلومتر از معابر عمومی روستاهای این شهرستان بهسازی و آسفالت شد.

 سید اصغر صالحی افزود: امسال از محل سهمیه قیر رایگان که توسط دولت تدبیر و امید برای بهسازی و نوسازی و آسفالت معابر روستایی تخصیص یافته بود معابر ۳۶ روستای شهرستان دشتی به طول ۱۷ کیلومتر آسفالت شده است.

وی اضافه کرد: بهسازی معابر روستایی شامل زیرسازی، تسطیح معابر توسط دهیاریها و آسفالت از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی انجام شده است.
صالحی ادامه داد: برای بهسازی و آسفالت معابر روستایی شهرستان دشتی از سهمیه قیر رایگان معادل ۵۰ میلیارد ریال هزینه شده است.
رئیس بیناد مسکن انقلاب اسلامی دشتی بیان کرد: این مقدار آسفالت در مقایسه با سال گذشته که حدود سه کیلومتر بود بیش از پنج برابر رشد داشته است.
صالحی گفت: بیش از ۴۰ درصد پروژه های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در روستاهای شهرستان دشتی در دهه فجر تکمیل و به بهره برداری رسید و بقیه تا تیرماه سال آینده آماده بهره برداری خواهد شد.
وی بیان کرد: اجرای طرحهای هادی و بهسازی و آسفالت معابر روستایی باعث بهبود و تسهیل تردد و تغییر مبلمان و چهره عمومی روستاهای شهرستان شده است.

منبع: ایرنا

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات

لگو مند 2

Website Seo score checker