فیلم/ لحضه سرقت و دستگیری سارقان طلافروشی کاکی

 مند: بیست و ششم بهمن ماه ۹۴ طلافروشی خیابان امام خمینی در شهر کاکی از سوی سارقان مسلح مورد سرقت قرار گرفت و سارقان پس از اجرای نقشه از محل متواری شدند.   به گفته شاهدان…

 مند: بیست و ششم بهمن ماه ۹۴ طلافروشی خیابان امام خمینی در شهر کاکی از سوی سارقان مسلح مورد سرقت قرار گرفت و سارقان پس از اجرای نقشه از محل متواری شدند.

 

به گفته شاهدان ۴ مرد مسلح نقاب پوش مقابل یک طلافروشی در خیابان امام خمینی کاکی توقف کرده و پس از سرقت طلاهای موجود در ویترین با تیراندازی هوایی و ترساندن مردم موفق شدند از صحنه سرقت فرار کنند. به گفته شاهدان این مردان مسلح با یک دستگاه خودروی زانتیا محل را ترک کرده و متواری شدند.

بیست و پنج اردیبهشت ۹۵ فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارقان مسلح طلافروشی شهر کاکی خبر داد.

سردار عباس زاده گفت: بهمن ماه سال قبل، سه سارق مسلح با سر و صورت پوشیده و با استفاده از یک خودرو زانتیا و پلاک جعلی پس از اقدام به سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در شهر کاکی، متواری شدند.

وی افزود: پلیس با بررسی های گسترده، موفق به شناسایی هر سه سارق که دو نفر غیر بومی و یک نفر بومی بود، شدند.

سردار عباس زاده، بیان داشت: شب گذشته در یک عملیات پلیسی، دو نفر از متهمان در شهرهای “شیراز ” و “مهر” استان فارس و یک نفر نیز در شهر “کاکی” دستگیر شدند.

وی تصریح کرد: اسلحه های متهمان کشف و با هماهنگی مرجع قضائی، وجوه حاصل از فروش بخشی از طلاجات مسروقه نیز در حساب های بانکی متهمان توقیف شد.

سردار عباس زاده با بیان این که متهمان دستگیر شده تاکنون علاوه بر اعتراف به سرقت از طلا فروشی در شهر کاکی به سرقت مسلحانه از یک خودرو زانتیا در جاده جاشک، سرقت مسلحانه محموله کفش از شهرستان کنگان در سال ۹۴، سرقت سه جفت پلاک خودرو از شهر خورموج و یک جفت پلاک خودرو از شهر بردخون اعتراف کرده اند، خاطرنشان کرد: تحقیقات از این متهمان همچنان ادامه دارد.

فیلم زمان سرقت و دستگیری متهمان را می بینید. با این توضیح که سارقان چهار نفر بودند و در فیلم دستگیری نیز مشخص است که چهار نفر هستند اما سردار در خبری که به رسانه ها اعلام کرد تعداد آنان را سه نفر عنوان داشت.

 

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات

لگو مند 2

Website Seo score checker