حمایت از مددجویان بهزیستی در ماه رمضان

شناسه خبر: 26648 سرویس: اخبار استان بوشهر

مند: معاون مشارکتهای مردمی اداره کل بهزیستی استان بوشهر گفت: جلب مشارکتهای مردمی و ترغیب جامعه به حمایت از مددجویان با هدف توانمند سازی آنان از برنامه های این اداره در سال جاری است. منصور احمدی در…

مند: معاون مشارکتهای مردمی اداره کل بهزیستی استان بوشهر گفت: جلب مشارکتهای مردمی و ترغیب جامعه به حمایت از مددجویان با هدف توانمند سازی آنان از برنامه های این اداره در سال جاری است.

منصور احمدی در نشست هماهنگی و برنامه ریزی ستاد رمضان بهزیستی استان اظهار داشت: ساماندهی اقدامات خیرخواهانه خیران و استفاده از ظرفیت معنوی رمضان برای تشریح برنامه های این اداره و جلب مشارکت و حمایت اقشار گوناگون و توجه به مددجویان این نهاد از اهداف تشکیل این ستاد است.

وی افزود: برنامه ریزی و هماهنگی برای دعوت از مدیران ارشد استان جهت دیدار از مراکز بهزیستی، برگزاری جشن گلریزان با همکاری و مشارکت جامعه خیرین استان، پیگیری سبد غذایی ویژه خانواده های تحت حمایت، برپابی نمایشگاه و بازارچه خیرین به منظور نمایش و فروش دستاوردهای مددجویان از برنامه های این ستاد در ماه مبارک رمضان است.

معاون بهزیستی استان تاکید کرد: احسان و انفاق و دستگیری از محرومین از مواهبی است که در طول سال به ما عنایت شده است اما در ماه مبارک رمضان فرصتی است تا به این امر مهم بیش از پیش توجه نماییم.

وی از آمادگی این معاونت برای دریافت مشارکتهای مردمی و کمکهای خیران به نیازمندان خبر داد و گفت: امیدواریم با فعالیتهای انجام شده در این ستاد و مشارکت مردم ، رمضان پبش رو یکی از رمضانهای خوب برای خانواده های مدد جویان این اداره باشد.

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات

لگو مند 2

Website Seo score checker