کیفیت خدمات بهزیستی در استان بوشهر بهبود یابد

شناسه خبر: 27526 سرویس: اخبار استان بوشهر

 مند: مدیرکل حوزه استاندار بوشهر گفت: باید زمینه بهبود کیفیت خدمات بهزیستی در استان بوشهر فراهم شود تا شاهد افزایش رضایت‌مندی در جامعه هدف باشیم. مهرداد ستوده ظهر یکشنبه در نشست شورای اداری اداره کل بهزیستی…

 مند: مدیرکل حوزه استاندار بوشهر گفت: باید زمینه بهبود کیفیت خدمات بهزیستی در استان بوشهر فراهم شود تا شاهد افزایش رضایت‌مندی در جامعه هدف باشیم.

مهرداد ستوده ظهر یکشنبه در نشست شورای اداری اداره کل بهزیستی استان بوشهر اظهار داشت: سازمان بهزیستی خدمات بسیار خوبی را به جامعه تحت پوشش ارائه می‌کند و در استان بوشهر نیز شاهد ارائه این خدمات مناسب هستیم.

وی بر لزوم تقویت و توسعه سازمان بهزیستی تاکید کرد و ادامه داد: سازمان بهزیستی با کمک به افراد معلول باعث می‌شود تا این افراد درجات ارتقا را پیموده و به جایگاه‌های بالاتری دست یابند.

مدیرکل حوزه استاندار بوشهر به نقش مهم سازمان بهزیستی در ارتقای اجتماعی جامعه و مقابله با آسیب‌های اجتماعی اشاره کرد و افزود: توسعه سلامت، توان‌بخشی و پیشگیری از جمله خدمات مهم سازمان بهزیستی است.

وی بر لزوم معرفی هرچه‌بیشتر خدمات سازمان بهزیستی به جامعه تاکید کرد و گفت: استاندار و دیگر مسئولان استان بوشهر به قشر آسیب‌پذیر جامعه توجه ویژه‌ای دارند و در این راستا همکاری و تعامل خوبی را با سازمان‌های خدمات‌دهنده دارند.

ستوده خواستار ارائه خدمات مناسب به اقشار ضعیف و مستضعف و آسیب‌پذیر شد و بیان کرد: باید کیفیت خدمات بهزیستی در استان بوشهر افزایش یابد و از ظرفیت‌های خیرین نیز به خوبی استفاده شود.

مدیرکل حوزه استاندار بوشهر اضافه کرد: استفاده از سازمان‌های مردم‌نهاد در این سازمان می‌تواند در ارائه خدمات به جامعه هدف نقش مهمی داشته باشد.

منبع: مهر

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات

لگو مند 2

Website Seo score checker