بخشدار کاکی خبر داد:

استقبال جمعیت شهر کاکی در نام نویسی اینترنتی سرشماری از صددرصد فراتر رفت

شناسه خبر: 36380 سرویس: اخبار مهم

مند: بخشدار بخش کاکی گفت: با تدابیر اندیشیده شده برای مشارکت مردم در ثبت نام اینترنتی در بخش کاکی، تا صبح امروز نام نویسی جمعیت در شهر کاکی از مرز صد در صد عبور کرد.

اسدالله حاجیانی در گفتگو با مند افزود: درک مردم بخش از اهمیت سرشماری در برنامه ریزی و توسعه بخش باعث شد در شهر کاکی مشارکت مردم در سرشماری از صدر صد عبور کرده و در روستاهای بخش نیز به ۹۵ درصد برسد.

بخشدار کاکی ابراز امیدورای کرد: تا پایان زمان سرشماری، بخش باقی مانده از جمعیت این بخش در سرشماری اینترنتی شرکت نمایند.

حاجیانی گفت: سرشماری حضوری نیز در بخش آغاز شده است و از مردم درخواست داریم با ماموران سرشماری همکاری لازم را به عمل آورند تا اطلاعات لازم برای برنامه ریزیهای آتی به سرعت گردآوری شود.

وی از همکاری دهیاران، شهرداران، شوراهای اسلامی، آموزش و پرورش، پایگاه های بسیج، خانه های بهداشت و مردم بخش کاکی در مدت تعیین شده برای انجام سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن ۹۵ تقدیر کرد و گفت: حمایت فرماندار باعث شد نیروهای ادارات حتی در روزهای تعطیل و تا پاسی از شب در این مدت در ثبت نام جمعیت همکاری و مشارکت نمایند.

اسدالله حاجیانی به انجام خدمات دولت تدبیر و امید در بخش کاکی اشاره کرد و گفت: در ۲۳ روستای بخش کاکی و در قالب طرح امید بوستانهای روستایی احداث شد که تاکنون در ۱۸ روستا این بوستانها به بهره برداری رسیده و بخش باقی مانده نیز تا دهه فجر سال جاری به اتمام رسیده و به بهره برداری می رسد.

کاکی

بخشدار کاکی اضافه کرد: در شش روستای بخش کاکی نیز که به دلیل نداشتن حد نصاب جمعیت فاقد شورا و دهیاری هستند، بخشداری اقدام به نصب تجهیزات پارکی نموده است که علاوه بر استفاده ساکنان در ایام تعطیل مورد استفاده گردشگران می باشد.

حاجیانی از اتمام طرح آسفالت رایگان در ۱۸ روستای بخش خبر داد و گفت: با تدبیر استاندار و فرماندار شهرستان و همکاری دهیاران، بنیاد مسکن و اداره راه و شهرسازی بالغ بر ۸۰ هزار متر مربع از معابر روستایی بخش کاکی آسفالت شد.

روکش آسفالت جاده ها

وی گفت: در همین زمان ۹ زمین ورزشی چمن مصنوعی در شهر و روستاهای بخش کاکی احداث و بهره برداری شد که این افزایش سرانه فضای ورزشی در بخش، رضایت جوانان و ورزشکاران را به همراه داشت و امیدواریم با احداث زمین های ورزشی والیبال با امکانات کافی تعداد بیشتری از جمعیت بخش را به ورزش ترغیب نماییم.

چمن مصنوعی

بخشدار کاکی به درخواست کشاورزان برای  بهره برداری از رودخانه مند در ماه های بارندگی و شیرین شدن آب اشاره کرد و گفت: امیدوار هستیم با تکمیل مطالعات این طرح و اخذ مجوزهای کافی و نصب تجهیزات در زمستان پیش رو شاهد بهره برداری از آب برای کشاورزی در حاشیه رود مند در بخش کاکی باشیم.

کشاورزی

حاجیانی در پایان از مشارکت مردم بخش در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن تقدیر کرد و گفت: انتظار داریم شهر و روستاهایی که در طرح سرشماری اینترنتی موفق به ثبت نام کامل جمعیت خود نشدند در بخش حضوری و با همکاری با ماموران سرشماری این مهم را محقق کنند.

 

 

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات

لگو مند 2

Website Seo score checker