تخصیص ۱۴ میلیارد ریال برای مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی استان بوشهر

شناسه خبر: 36406 سرویس: اخبار استان بوشهر

مند: مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر گفت: در راستای بهسازی و مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت استان بوشهر ۱۴ میلیارد ریال از محل حساب ۱۰۰ امام(ره) تخصیص یافت.

حمید حیدری‌بریدی در بازدید معاون امور بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از واحدهای مسکونی روستایی و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت استان بوشهر با بیان اینکه در جریان زلزله منطقه شنبه دشتی ۱۶۰۰ واحد مسکونی بازسازی شد، اظهار داشت: برای حصار کشی واحدهای مسکونی آسیب دیده در منطقه شنبه دشتی ۱۴٫۵ میلیارد ریال  تخصیص یافت که این اعتبار به صورت بلاعوض در اختیار صاحبان این واحدها قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه تاکنون شش میلیارد ریال به صورت بلاعوض به صاحبان منازل منطقه شنبه دشتی پرداخت شده است، خاطرنشان کرد: این تسهیلات با توجه به پیشرفت فیزیکی در عملیات دیوار کشی به زلزله‌زدگان در منطقه شنبه پرداخت شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر با بیان اینکه امسال ۲۵۰۰ واحد مسکونی در روستاها و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت بهسازی و مقاوم سازی می‌شود، افزود: سال قبل ۲ هزار و ۵۵ واحد مسکونی برای مقاوم سازی و نوسازی به استان بوشهر ابلاغ شد که تاکنون یک‌هزار و ۸۷۵ واحد مسکونی تکمیل  شد و مابقی در حال اجرا است.

حیدری از تخصیص ۱۴ میلیارد ریال برای مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی استان بوشهر خبرداد و گفت: در راستای بهسازی و مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت استان بوشهر ۱۴ میلیارد ریال از محل حساب ۱۰۰ امام(ره) تخصیص یافت.

وی با بیان اینکه تسهیلات یاد شده به صورت بلاعوض در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد، افزود: تاکنون شش میلیارد ریال از این اعتبار برای بهسازی منازل روستایی استان بوشهر به صورت بلاعوض پرداخت شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر با اشاره به اینکه تسهیلات بلاعوض با توجه به وضعیت بضاعت روستائیان پرداخت می‌شود، افزود: این تسهیلات برای هر واحد مسکونی بین ۴ میلیون تومان تا ۸ میلیون تومان نسبت به پیشرفت فیزیکی مقاوم سازی واحدهای مسکونی و وضعیت بضاعت روستائیان پرداخت می‌شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات

تلگرام مند

https://smallseotools.com/