سه واحد صادراتی بوشهر در کشور نمونه شدند

شناسه خبر: 36420 سرویس: اخبار استان بوشهر

مند: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: سه شرکت صادراتی این استان بعنوان صادرکنندگان نمونه انتخاب و در روز ملی صادرات (۲۹ مهرماه) در حضور رئیس جمهوری معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند.

سیدحسین حسینی محمدی افزود: درفراخوان انجام شده برای انتخاب صادرکنندگان نمونه کشور پنج واحد از استان بوشهر نام نویسی کردند که از این شمار دو شرکت پتروشیمی نوری و آریاساسول و شرکت مه پروتئین (فرآوری آبزیان) بعنوان صادرکننده نمونه برگزیده شدند.

وی با اشاره به هفته گرامیداشت استاندارد بیان کرد: شرکت های برگزیده بعنوان واحدهای صادرکنندگان نمونه ملی بدون شک بخش زیادی از موفقیت خود را مرهون رعایت اصول استاندارد هستند.
حسینی محمدی افزود: در اجرای سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی از سوی رهبر معظم انقلاب نیز استاندارد و فرهنگ سازی برای این مهم مورد تاکید قرار گرفته است.
وی ادامه داد: در موضوع تحقق صادرات غیرنفتی در صورتی می توان موفق عملکرد که تابع شرایط و الزامات موجود در مقوله استاندارد باشیم.
حسینی محمدی تاکید کرد: توسعه و جهش اقتصادی و یافتن قدرت رقابت پذیری در بازارهای جهانی مستلزم رعایت استاندارد است و بدون توجه به این مقوله مهم نمی توان با موفقیت به بازارهای هدف دست یافت.

منبع: ایرنا

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات

لگو مند 2

Website Seo score checker