آتش سوزی عمدی در ۶ تلمبه خانه ی آبیاری نخیلات سعدآباد

شناسه خبر: 36861 سرویس: اخبار استان بوشهر

مند: عضو شورای اسلامی شهر سعدآباد گفت: در دو روز اخیر شش تلمبه و موتورخانه آبیاری نخیلات در این شهر از سوی افراد ناشناس به آتش کشیده شده که نگرانی مردم بویژه کشاورزان را در پی داشته است.

جهانگیر وطن خواه افزود: مردم و مسئولان شهر سعدآباد خواستار برخورد با عوامل ناامنی و آتش زدن تلمبه خانه های کشاورزی در این منطقه هستند.

وی اضافه کرد: در ۴۸ ساعت گذشته در پی آتش سوزی شش تلمبه و موتورخانه آبیاری نخیلات شهر سعدآباد باعث برهم زدن آرامش مردم بویژه نخلداران شده است.
عضو شورای شهر سعدآباد یادآور شد: همه تجیهزات و امکانات این موتورخانه ها و تلمبه ها از بین رفته وخسارت کلی دیده اند.
وطن خواه بیان کرد: رایزنی های لازم با مسئولان مرتبط و فرماندهی انتظامی صورت گرفته و خواستار شناسایی و برخورد با عوامل این آتش سوزی ها شده ایم.
عضو شورای اسلامی شهر سعدآباد گفت: پس از این اتفاق خیلی از کشاورزان از ترس نابود شدن و از بین رفتن تلمبه ها وموتورخانه هایشان شب را در محل باغ نخیلات و در کنار تلمبه ها سپری می کنند.
وطن خواه افزود: از جایی که صاحب این تلمبه خانه ها افرادی متدین و متشخص هستند، حتی احتمال بحث دشمنی نیز در کار نیست و به احتمال زیاد این اقدام با برنامه ریزی خاص صورت گرفته است.
وی اضافه کرد: با این وضعیت امنیت باغداران به خطر افتاده و سبب نگرانی خانواده ها شده است.
مسئولان بخش سعدآباد و شهرستان دشتستان که خواستند نامشان در خبر فاش نشود با تایید اخبار و گزارشهای شفاهی از وقوع آتش زدن تلمبه خانه ها و موتورخانه های آبیاری نخیلات منطقه اعلام کردند تاکنون گزارش کتبی رسمی در این زمینه دریافت نکرده اند.
آنان افزودند: با وجود این، دستور پیگیری این موضوع به مسئولان ذیربط ابلاغ شده و درصورت شناسایی عوامل این اقدامات مخرب با آنان طبق قانون برخورد خواهد شد.

منبع: ایرنا

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات

تلگرام مند

https://smallseotools.com/