سرپرست جدید مرکز بهداشتی درمانی کاکی معرفی شد

شناسه خبر: 38055 سرویس: اخبار مهم

مند: مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی در آیین معرفی سرپرست شبکه بهداشت و درمان کاکی گفت: کارهای صورت گرفته در حوزه بهداشت و درمان شهرستان دشتی در سالهای اخیر به مردم بازگو می شود.

اصغر بحرانی به نبود داروخانه شبانه روزی در شهر کاکی اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه تنها داروخانه سطح شهر تا ساعت ۲۲ شب به مردم خدمت رسانی می کند و خیلی از مراجعات به درمانگاه بعد از این ساعت می باشد بنابراین به اندازه میانگین مراجعات، دارو در درمانگاه وجود دارد و نیاز مردم را برطرف می کند و اقداماتی برای شبانه روزی کردن داروخانه درمانگاه انجام داده ایم.
وی همچنین از انتقال آزمایشگاه از داخل ساختمان مرکز به ساختمان مجزا و همچنین بهره برداری از ساختمان پانسیون چهار واحدی پزشکان درمانگاه در دهه فجر خبر داد.
بحرانی از اقدامات انجام شده جهت شروع بکار درمانگاه شهر بادوله خبر داد و گفت: با شروع بکار این درمانگاه ۵ پزشک در آن مستقر می شوند و جمعیت بالغ بر ۶ هزار نفر را پوشش درمانی بهداشتی خواهد داد.
پرویز احمدی معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی در این جلسه گفت: با توجه به اهمیت پاسخگویی به مردم و مسئولین و همچنین خدمات دهی به بیماران و مراجعه کنندگان به درمانگاه رویه ما این است که پزشکان در بعد فنی درمانگاه و ویزیت مردم خدمت کنند و همکارانی که سابقه فعالیت در پست مدیریتی را داشته اند در بعد همراهی با مسئولین و شرکت در جلسات مختلف و شورای اداری خدمت نمایند و وقت بیشتری جهت پاسخگویی داشته باشند.
وی ضمن بیان بالا بودن شاخص های بهداشتی مرکز بهداشتی و درمانی کاکی شرایط این مرکز را در سطح استان جزء مراکز ممتاز اعلام نمود و اظهار داشت: این درمانگاه از معدود درمانگاه هایی در استان است که ۵ پزشک و ۶ پرستار در آن مشغول به خدمت هستند.
در این جلسه مهندس حسن مصلحی بعنوان سرپرست جدید درمانگاه کاکی معرفی گردید.

وی پیش از این در مراکز بهداشتی شنبه، کنگان و درمانگاه الیاس احمدی خورموج فعالیت داشته است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات

لگو مند 2

Website Seo score checker