خبر خوش برای استخدام نیروهای بومی در عسلویه

شناسه خبر: 39187 سرویس: اخبار استان بوشهر

مند: : فرمانداری عسلویه گفت: با تصمیمات اخیر توسط کمیته‌ای که به دستور استاندار بوشهر تشکیل شده است به زودی خبرهای خوشی برای استخدام نیروهای بومی استان بوشهر و شهرستان عسلویه اعلام می‌شود.

عبدالله نادری امروز در نشست شورای اداری شهرستان عسلویه اظهار داشت: مردم این شهرستان با وحدت و همدلی و انسجام مثال زدنی در کنار هم زندگی می کنند و در عرصه‌های مهم مانند انتخابات  همراهی خود را با نظام مقدس جمهوری اسلامی نشان داده اند.

فرماندار عسلویه ادامه داد: با توجه به نیاز شهرستان عسلویه، اولویت‌های اساسی مدیریت ارشد شهرستان ، در بخش آموزش ، فرهنگ و مبارزه با آسیب‌های اجتماعی بوده است.

وی ادامه داد: با انجام برنامه‌هایی مانند طرح امید اجتماعی و با کمک فعالیت سازمان‌های مردم نهاد و فعال کردن کمیته بانوان شهرستان بدنبال اجرای این برنامه ها هستیم.

نادری بیان داشت: اشتغال نیرو های بومی که تضمین کننده امنیت پایدار صنعت در شهرستان عسلویه است از دیگر  اولویت‌های مهم ما بوده که از بدو ورود به این شهرستان با انجام مذاکراتی از سطح وزیران گرفته تا شرکت ها و پیمانکاران فعال در منطقه توانستیم حدود ۱۶۰ نفر در مشاغل  پایدار و ۳۵۰ نفر در مشاغل پیمانکاری مشغول فعالیت کنیم.

وی عنوان کرد: با تصمیمات اخیر توسط کمیته‌ای که به دستور استاندار بوشهر تشکیل شده است به زودی خبرهای خوشی برای استخدام نیروهای بومی استان بوشهر و شهرستان عسلویه اعلام می شود

نادری افزود: اخیرا ادارات بنیاد شهید، دفتر امور اهل سنت، منابع طبیعی و شبکه بهداشت و درمان در شهرستان مستقر کرده ایم و در آینده نزدیک اداراتی چون صنعت معدن و تجارت، دامپزشکی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در شهرستان استقرار پیدا می کند.

نادری یادآور شد: وظیفه ما است در جامعه ایجاد شادابی و نشاط کنیم و فعالت‌های دولت در شهرستان را  با انعکاس در مطبوعات جراید و فضای مجازی به اطلاع عموم برسانیم.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات

لگو مند 2

Website Seo score checker