پاکسازی ۱۸۱ نقطه آلوده به مواد مخدر در منطقه پارس جنوبی

شناسه خبر: 39203 سرویس: اخبار استان بوشهر

مند: مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انژری پارس گفت: در راستای پیشگیری و مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر ۱۸۱ نقطه آلوده به مواد افیونی مخدر در پارس جنوبی با تلاش نیروی انتظامی پاکسازی شد.

مهدی یوسفی عصر امروز در نشست شورای مبارزه با مواد مخدر منطقه ویژه پارس جنوبی با بیان اینکه اقدامات مهم و موثری در این منطقه صنعتی در پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر شده اظهار داشت: منطقه ویژه پارس جنوبی ۳۱۶ کارگاه و دوره مهارت‌های زندگی  اجرا کرده که در مجموع هفت هزار و ۸۱۶ نفر در این دوره‌ها شرکت کردند.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس  از برگزاری ۱۷۰ کارگاه و دوره پیشگیری از اعتیاد با حضور پنج هزار و ۸۰۱ نفر خبر داد و بیان کرد: ۱۶ دوره و کارگاه مشاوره ترک اعتیاد قبل از ازدواج با حضور ۱۷۴ نفر برگزار شده است.

یوسفی برگزاری ۲۰۶ دوره و کارگاه مشاوره قبل از ازدواج را از دیگر برنامه‌ها دانست و خاطر نشان کرد:مشاوره فردی به سه هزار و ۳۸۱ نفر و معرفی ۵۱۲ نفر معتاد به کمپ‌های ترک اعتیاد از اقدامات مهم ستاد مبارزه با مواد مخدر در منطقه پارس جنوبی است.

وی با اشاره به برگزاری ۲۷ نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در شهرستان‌های منطقه پارس جنوبی افزود: برگزاری ۱۵ همایش، برپایی ۵۳ نمایشگاه آگاه سازی، نصب ۲۲۰ بنر اثار و تبعات مواد مخدر ، برگزاری ۲۳ نشست تخصصی مبارزه با مواد مخدر با انجمن‌های مردم‌نهاد، توزیع ۴۵ هزار بروشور و تراکت و پیامک پیشگیری از اعتیاد از دیگر اقدامات منطقه پارس جنوبی است.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس نقاط آسیب پذیر منطقه را ۳۰ نقطه و تعداد کمپ‌ها را شش کمپ بیان کرد و گفت: نیروی انتظامی در مبارزه با سوادگران و قاچاقچیان مواد مخدر عملکردی موفق  وکشفیات قابل توجهی داشته است.

وی با اشاره به اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده منطقه پارس جنوبی گفت:در راستای پیشگیری و مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر ۱۸۱ نقطه آلوده به مواد افیونی مخدر در پارس جنوبی با تلاش نیروی انتظامی پاکسازی شد.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با بیان اینکه ارتباط تنگاتنگی بین منطقه ویژه پارس جنوبی با شورای مبارزه با مواد مخدر کشور برقرار است تاکید کرد: دبیرخانه ستاد مبارزه با مواد مخدر در منطقه پارس جنوبی فعال شده و با وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی نیز هماهنگی‌هایی در مبارزه با این آسیب اجتماعی شده است.

یوسفی با بیان اینکه پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر در محیط صنعتی و جامعه محلی از اولویت‌های منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی است تصریح کرد: سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس نگاه ویژه‌ای به مسئولیت‌های اجتماعی داشته است و به صورت مستمر از فعالیت‌های فرهنگی و هنری و ورزشی و اجتماعی و آموزشی حمایت می‌کند.

منبع: تسنیم

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات

لگو مند 2

Website Seo score checker