کتابخانه مدرسه نیایش خورموج گشایش یافت

شناسه خبر: 39393 سرویس: اخبار استان بوشهر

مند: کتابخانه مدرسه نیایش شهر خورموج روز یکشنبه در آیینی با حضور مسئولان و فرهنگیان افتتاح شد.

 سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی در این آیین گفت: یکی از اماکنی که به نظر می رسد نقش قابل ملاحظه ای در ایجاد توسعه پایدار داشته باشد، کتابخانه است.

حمید زارعی افزود: کتابخانه ها بوجود آمده اند تا در زمان های مختلف به نیازهای گوناگون بشر پاسخگو باشند و نوع، خصوصیات، اهداف و خدمات آنها با توجه به نیازهای جوامعی که در خدمت آنها بوده اند، تعیین شده است.
زارعی ادامه داد: در عصر حاضر کتابخانه سهم بسزایی در توسعه اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی جامعه داشته و نقشی مهم در حفظ و پیشرفت فرهنگ، آموزش رسمی و خود آموزی و غنی کردن اوقات فراغت ایفا می کند.
زارعی با اشاره به اهداف واهمیت کتابخانه مدارس بیان کرد: مهمترین هدف کتابخانه های آموزشی باید برنامه ریزی برای توسعه آموزشی و پژوهشی دانش آموزان باشد و در پیشبرد برنامه های درسی آنها کمک کند.
وی اظهار کرد: دبستان نیایش با مدیریت خوب و خلاقانه و تلاش پرسنل و معلمان آن از مدارس موفق شهرستان است ودر عرصه کتاب خوانی و ثبت باشگاههای کتاب نیز موفق عمل کرده است.
مدیردبستان دخترانه نیایش خورموج گفت: کتابخانه مرجع فرهنگی مهم برای دانش آموزان و معلمان مدرسه تلقی می شود و از اهتمام اداره فرهنگ وارشاد اسلامی سپاس گزارم.
ندا خواجگانی اضافه کرد: این کتابخانه در فضای ۲۴ متر و برخورداری از مخزن کتاب و میز وصندلی مطالعه برای استفاده دانش آموزان و معلمان ایجاد شده است.
وی یادآورشد: در این آموزشگاه پنج باشگاه کتاب گلایل، نیایش، پروین اعتصامی، کوشا و شکیبا توسط راضیه حاجیانی، آزاده آلبویه و زهرا حیاتی ثبت شده ودر حال فعالیت هستند.
منبع: ایرنا

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات

تلگرام مند

https://smallseotools.com/