رئیس فدراسیون تکواندو: صنعت نفت ورزشکاران بوشهر را دریابد

شناسه خبر: 39439 سرویس: اخبار استان بوشهر

مند: رئیس فدراسیون تکواندو گفت: شرکت های نفتی فعال در استان بوشهر ورزشکاران بویژه در رشته های ظرفیت دار از جمله تکواندو در این استان را حمایت کنند.

محمدرضا پولادگر روز دوشنبه در نشست مجمع انتخابات رئیس هیات تکواندو استان بوشهر افزود: این استان در رشته تکواندو از استعدادهای فراوانی برخوردار است که به دلیل بعد مسافت طولانی برای اعزام به مسابقات پایتخت با مشکل مالی روبرو هستند.

وی بیان کرد: این استان در رده های نونهالان و نوجوانان تکواندوکاران مدال آور داشته که این نشان از استعدادهای فراوان بوشهری ها در رشته تکواندو است.
پولادگر در ارتباط با داوران رشته تکواندو استان بوشهر بیان کرد: شمار این دواران که در فدراسیون ثبت شده ۷۸ نفر است ولی شمار داوران فعال استان ۳ نفر است که انتظار داریم سایر داوران نیز به جرگه فعالان بپیوندند و به رونق این ورزش در استان کمک کنند.
رئیس فدراسیون تکواندو در ارتباط با سامانه اطلاعاتی این فدراسیون گفت: سامانه یاد شده هشت سال است که راه اندازی و کمبودهای آن در طول این چند سال اصلاح شده است.
پولادگر افزود: بخشی از این سامانه درآمدزایی است که برای هیاتها و خانه های تکواندو هزینه می شود.
وی یادآور شد: هیات های استانی به میزان فعالیت خود از درآمد سامانه اطلاعاتی فدراسیون که از طریق پرداخت حق عضوت تکواندوکاران حاصل می شود، برخوردار خواهند شد.
پولادگر اظهار داشت: مدیریت در ورزش یکی از سخت ترین عرصه های مدیریت است و در این عرصه نیاز است با بهره وری از حداقل امکانات موجود برای رسیدن به هدف های پیش بینی شده تلاش کرد.
در این نشست غلامرضا کشتکار برای چهار سال دیگر در سمت ریاست هیات تکواندو استان بوشهر ابقا شد.
منبع: ایرنا

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات

تلگرام مند

https://smallseotools.com/