آتش‌سوزی مخزن ۱۹ پایانه نفتی خارگ بدون خسارت و تلفات مهار شد

شناسه خبر: 39450 سرویس: اخبار استان بوشهر

مند: رئیس روابط عمومی شرکت پایانه های نفتی ایران گفت: آتش سوزی مخزن شماره ۱۹ پایانه نفتی خارگ با اقدام به موقع تیم ایمنی و آتش نشانی پایانه نفتی خارگ بدون هیچ گونه خسارت و تلفاتی مهار شد.

رئیس روابط عمومی شرکت پایانه های نفتی ایران از مهار آتش مخزن شماره ۱۹ پایانه نفتی خارگ خبر داد و افزود: آتش سوزی در حین انجام تعمیرات اساسی با سرعت عمل کارکنان ایمنی و آتش نشانی پایانه نفتی خارگ در مدت کمتر از ۳۰ دقیقه بطور کامل مهار شد واز خسارت به تأسیسات جلوگیری به عمل آمد.

مجتبی عوض زاده گفت: آتش سوزی مخزن شماره ۱۹ پایانه نفتی خارگ با اقدام به موقع تیم ایمنی و آتش نشانی پایانه نفتی خارگ  بدون هیچ گونه خسارت و تلفات مهار شد.

رئیس روابط عمومی پایانه های نفتی ایران تصریح کرد: تعمیرات اساسی کلیه مخازن ذخیره سازی پایانه نفتی خارگ طی یک برنامه زمان بندی مشخص در جهت به روزرسانی و تداوم پایدار تولید، ذخیره سازی و صادرات نفت خام و مدیریت راهبردی این عملیات همه ساله در حال انجام است و در حین تعمیرات اساسی نیز تمامی تمهیدات برای جلوگیری از بروز  هرگونه حادثه احتمالی  اندیشیده می شود.

وی در ادامه افزود: باتوجه به افزایش تولید و صادرات نفت خام کشور در پسابرجام، بعضی از تعمیرات اساسی مخازن به دلیل خارج نشدن مخزن از چرخه عملیاتی در حین عملیاتی بودن مخزن انجام می‌گیرد، که خوشبختانه دراین حادثه فقط مکانیکال سیل مستعمل مخزن که در حال تعویض بوده دچار حریق می شود و به مخزن آسیبی وارد نشده است.

عوض زاده در پایان یادآور شد: یکی از زیر ساخت های بسیار مهم و استراتژیک در فرایند صادرات نفت، مخازن ذخیره سازی می باشند. شرکت پایانه های نفتی ایران بر اساس استانداردهای رایج در دنیا همواره کلیه تمهیدات لازم در خصوص تعمیر ونگهداری این تاسیسات حیاتی را سرلوحه برنامه ها و فعالیت های خود قرار داده است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
پربازدیدهای مند
تبلیغات
photo_2016-06-08_09-11-32 Website Seo score checker