دشتی در اجرای فاز اول طرح امید اجتماعی مقام اول استان را کسب کرد

شناسه خبر: 39521 سرویس: اخبار استان بوشهر

مند: معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان دشتی گفت: شهرستان دشتی مقام اول را در اجرای فاز اول طرح امید اجتماعی را در دست یابی به تحقق اهداف کسب کرد.

محمد حسینی بعد از ظهر چهارشنبه در جلسه طرح توان افزایی و تاب آوری اجتماعی زنان به اهداف این طرح اشاره کرد واظهار داشت: افزایش تاب آوری اجتماعی خانواده ها در مقابل  آسیب های اجتماعی، ارتقای آگاهی و سطح سلامت روانی، جسمانی و اجتماعی زنان و خانواده و مشارکت در امور شهری ، ارتقای فرهنگ شهر نشینی و کاهش آسیب های اجتماعی را از اهداف این طرح عنوان کرد.

وی افزود: این طرح در فاز دوم طرح امید اجتماعی که از ابتکارات موفق استاندار بوشهر است در سطح استان و شهرستان ها برگزار می شود.

حسینی با بیان اینکه این طرح در روستای محمد آباد و شهر شنبه اجرا می شود، ادامه داد: شهرستان دشتی در اجرای فاز اول طرح امید اجتماعی مقاوم اول را در دست یابی به تحقق اهداف کسب کرده است.

وی خاطر نشان کرد: در فاز دوم نیز باید تلاش نمایم صد در صد اهداف محقق شود و ما شاهد تاثیر اجرای طرح در خانواده ها باشیم.

حسینی ضمن تاکید بر همکاری بین بخشی برای موفقیت طرح یادآور شد: امیدواریم سمن های شهرستان همانطور که از آنان انتظار می رود پیگیری لازم به عمل آورند.

خدیجه ندرتی مشاور فرماندار در امور بانوان ضمن تشریح نحوه اجرای طرح گفت: در اجرای این طرح هدف توانمندی فرد در مسائل بحران است.
منبع: مهر

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات

تلگرام مند

https://smallseotools.com/