مدیر کل بهزیستی استان بوشهر خبر داد

اعتبارات خوبی به بهزیستی دشتی اختصاص یافته است

شناسه خبر: 39602 سرویس: اخبار مهم

مند: مدیر کل بهزیستی استان بوشهر گفت: اعتبارات قابل توجهی به شهرستان دشتی اختصاص داده شد.

خدیجه پوربهی اظهار داشت: اولین شهرستانی که در خرداد ماه سال ۹۵، موفق به بازدید از مجموعه بهزیستی و مددجویان تحت حمایت آن شدم شهرستان دشتی بوده است.

وی اضافه کرد: در این دیدار از سه خانواده تحت پوشش بهزیستی، مراکز تحت نظارت بهزیستی و با ۱۲ نفر از مددجویان تحت حمایت بهزیستی شهرستان دشتی ملاقات کرده‌ام.

مدیرکل بهزیستی استان بوشهر ادامه داد: در این بازدید جلسه‌ای نیز با کارکنان شهرستان دشتی برگزار شد که بیشتر مسائل و مشکلات بهزیستی این شهرستان از زبان رئیس اداره و کارکنان مطرح گردید.

وی ادامه داد: از سوی حوزه‌های تخصصی اداره کل بهزیستی استان بوشهر، از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۹ مورد بازدید از بهزیستی شهرستان دشتی انجام شده است.

پوربهی با رد هر گونه ادعایی در خصوص عدم حضور وی در شهرستان دشتی و کمک نکردن به مددجویان تحت حمایت بهزیستی این شهرستان عنوان کرد: با بررسی‌های انجام شده با حضور رئیس بهزیستی شهرستان دشتی مشخص گردید که درسال ۹۵ علاوه بر اعتبارات استان به این شهرستان در قالب کمک های موردی نیز اعتبارات مناسبی اختصاص یافته است.

وی ادامه داد: اداره کل بهزیستی استان بوشهر در برنامه‌ها و فعالیت‌های حوزه‌های مختلف شهرستان دشتی اعتبارات قابل توجهی تخصیص داده است که اسناد اعتباری این شهرستان برخی پرداخت و بخشی نیز در مراحل پرداخت قرار دارد.

منبع: فارس

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات

لگو مند 2

Website Seo score checker