شهردار کاکی خبر داد:

آغاز عملیات آسفالت و روکش کوچه ها و معابر در شهر کاکی

شناسه خبر: 39623 سرویس: اخبار مهم

مند: شهردار کاکی گفت: عملیات آسفالت و روکش تعدادی  از کوچه های سطح شهر با هدف مناسب‌سازی معابر و رفع مشکلات عبور و مرور آغاز شده است.

غلامحسین محمدی نیا در گفتگو با مند خاطرنشان کرد: آسفالت مناسب خیابان ها و معابر شهر یکی از خواسته های شهروندان از شهرداری است، اما بعضی اوقات معابر به دلیل حفاری دستگاه های مختلف و همچنین مردمی دچار آسیب می شوند و ترمیم این معابر با تاخیر انجام می گیرد.

شهردار کاکی گفت: در همین ارتباط، عملیات آسفالت و روکش کوچه ها با تلاش مجموعه شهرداری و همکاری اعضای شورای اسلامی از چند روز گذشته آغاز شده است.

محمدی نیا از آغاز عملیات زیرسازی و آسفالت کوچه و معابر نیز گفت و افزود: عملیات زیرسازی و آسفالت کوچه های وحدت و کوچه مدرسه استثنایی شهید باقر احمدی در ریگدان به مساحت ۶۱۰۰ متر مربع و اعتبار ۲۰۴۶ میلیون ریال شروع شده است.

وی در ادامه در رابطه با روکش آسفالت کوچه ها نیز گفت: عملیات روکش آسفالت بیش از ۱۶۵۶۰ متر مربع از سطح کوچه های شهر کاکی شامل: کوچه های سادات، لاله، آزادگان، جانبازان و شهید باقر احمدی با اعتبار ۳۷۸۷ میلیون ریال شروع شده است.

محمدی نیا از روکش آسفالت کوچه شهید خواجه نیز خبر داد و تصریح کرد: بنا به درخواست اهالی، روکش آسفالت این کوچه پس از عقب نشینی املاک واقع در مسیر و تعریض مورد نظر انجام خواهد شد.
شهرداری کاکی
شهرداری کاکی
خبر و عکس: اکبر هادی نژاد

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات

تلگرام مند

https://smallseotools.com/