ماجرای گم شدن اسناد مالی در شهرداری بوشهر

شناسه خبر: 44703 سرویس: آرشیو, اخبار استان بوشهر

مند: اخیرا زمزمه هایی درباره نامه کتبی یکی از اعضای شورای شهر به شهردار بوشهر جهت پاسخگویی درباره مفقود شدن چند سند مالی مطرح گردیده، اسنادی که ظاهرا ارتباط آن با برخی افراد بحث برانگیز شده است.

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورای شهر در این خصوص به «خلیج فارس» می گوید: مفقود شدن برخی اسناد مالی در شهرداری مشکوک است و از شهردار درخواست پیگیری این موضوع را داریم.

علیرضا آماره با بیان اینکه سال گذشته از مفقود شدن چند سند مالی در شهرداری مطلع شده و موضوع به صورت شفاهی به شهردار اعلام گردید تا پیگیری شود، ادامه داد: البته گویا حراست شهرداری هم از مفقود شدن این اسناد مطلع گردیده است.

آماره با بیان اینکه هنوز پاسخ رسمی از شهردار دریافت نکرده ایم، گفت: اخیرا نامه ای از سوی شورا به شهردار درباره توضیح مکتوب پیرامون سرنوشت این چند سند ارسال شده و درخواست گردیده اگر اصل سندها موجود است، ارائه شود.

وی با بیان اینکه اسناد مذکور به شکل نامعلومی مفقود گردیده می گوید: با وجود آنکه اسناد مالی در شهرداری اسکن می شود، ولی بررسی ها نشان می دهد سابقه اسکن این چند سند که به بستگان یکی از افراد مربوط است وجود ندارد، چون هنوز شهرداری با گذشت مدت زیادی از طرح موضوع، پاسخی به شورا نداده است.

سخنگوی شورای شهر بوشهر درباره مبلغ و زمان این اسناد می گوید: بین یک میلیارد تا یک میلیارد و پانصدمیلیون تومان می باشد و زمان سندها نیز سال های ۹۲ و ۹۳ و مربوط به دوره شهردار سابق است، ولی چندی پیش از مفقود شدن آنها مطلع شدیم.

آماره با بیان اینکه سوابقی از این اسناد نزد حسابرس شهرداری وجود دارد و در اختیار ما نیز می باشد، ادامه داد: از اقای میگلی نژاد به عنوان ذیحساب کل شهرداری درخواست پیگیری این اتفاق داریم.

خبرنگار «خلیج فارس» تلاش کرد همزمان پاسخ مسئولان شهرداری را هم در خصوص ادعای سخنگوی شورای شهر منتشر نماید، ولی با وجود پیگیری های صورت گرفته، تا زمان انتشار این گزارش پاسخی دریافت نگردید.
منبع: خلیج فارس

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات

تلگرام مند

https://smallseotools.com/