اعتبار لازم برای تکمیل پلاتو فرهنگسرای کاکی تامین می شود

شناسه خبر: 44730 سرویس: آرشیو, اخبار استان بوشهر

مند: سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی گفت: اعتبار لازم برای تکمیل سالن پلاتو در دست ساخت فرهنگسرای بعثت شهر کاکی تامین می شود.

حمید زارعی در نشست با هنرمندان فرهنگسرای بعثت کاکی افزود: توجه به تقویت و توسعه فرهنگسراها از اموری است که در دولت تدبیر و امید در شهرستان دشتی مورد توجه است.

وی اضافه کرد: فرهنگسراها یکی از زیر ساخت های مهم فرهنگی محسوب می شود که می تواند در پویایی فرهنگی جامعه در کنار احداث مراکز آموزشی و کتابخانه ای نقش موثری داشته باشد.
زارعی ادامه داد: یکی از دغدغه های مهم هنرمندان کاکی مشکل پلاتو بود که در سال گذشته کلنگ زنی شد ولی چون اعتبار آن قطره چکانی است فقط ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی گفت: در نشستی که با فرماندار و هنرمندان شهرستان برگزار شد قول مساعد گرفته ایم که امسال اعتبار لازم برای تکمیل این سالن اختصاص یابد و سال آینده مورد بهره برداری قرار گیرد.
سرپرست نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بخش کاکی گفت: هم اکنون انجمن های شعر، موسیقی، نمایش و تجسمی در فرهنگسرای بعثت کاکی فعال هستند.
عبدالرضا نصیری افزود: برای توسعه هنری نیاز به تجهیزات جدید است و خیلی از وسایل نیز مستهلک شده و در چند سال اخیر وسیله جدیدی خریداری نشده است که انتظار داریم امسال به فرهنگسرای کاکی توجه ویژه ای شود.

برچسب ها:
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات

تلگرام مند

https://smallseotools.com/