کمیته امداد از دستگاه‌های موفق در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی است

شناسه خبر: 45197 سرویس: آرشیو, اخبار استان بوشهر

مند: معاون سیاسی فرمانداری شهرستان دشتی گفت: کمیته امداد یکی از نهادهایی است که با برگزاری مرتب و منظم کارگاه‌های آموزشی در پیشگیری از این آسیب‌های اجتماعی موفق عمل کرده است.

محمد حسینی در نشست شورای فرعی مبارزه با مخدر شهرستان دشتی با بیان اهمیت تلاش همه نهادها و دستگاه‌های اجرایی مبنی بر مبارزه با آسیب‌های اجتماعی اظهار داشت: کمیته امداد یکی از نهادهایی است که با برگزاری مرتب و منظم کارگاه‌های آموزشی در پیشگیری از این آسیب‌ها بسیار موفق عمل کرده است.

وی از عملکرد کمیته امداد شهرستان دشتی در برگزاری دوره‌هایی آموزشی جهت کارکنان و مددجویان تقدیر کرد و افزود: همه دستگاه‌ها باید با برنامه‌ریزی و تعامل با یکدیگر نسبت به کاهش و از بین‌بردن پدیده‌های شومی مثل موادمخدر و سایر آسیب‌های اجتماعی اقدام نمایند تا جامعه‌ای سالم داشته باشیم.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شهرستان دشتی خدمت به محرومان را در نهاد کمیته امداد یک افتخار و لطف الهی دانست و گفت: این نهاد در امر خدمات رسانی به جامعه هدف خود همیشه پیشرو بوده است که عملکرد موثر این نهاد در خدمت‌گذاری به محرومان قابل تقدیر است.

معاون توانمندسازی کمیته امداد شهرستان دشتی با ارائه گزارشی از عملکرد این نهاد در عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی عنوان کرد: یکی از رسالت‌های مهم کمیته امداد آگاهی‌بخشی به گروه‌های هدف خود در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی است.

اسماعیل فقیه افزود: این نهاد در طول سال با اجرای برنامه‌های فرهنگی مختلف و مستمر و با استفاده از توان کارشناسان مشاوره زمینه افزایش دانش فرهنگی و مذهبی خانواده‌ها را افزایش داده که نتیجه آن کاهش میزان آسیب‌های اجتماعی در بین این خانواده‌ها بوده است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات

تلگرام مند

https://smallseotools.com/