مدیر باشگاه های کتاب‎خوانی دشتی مقام اول جشنواره کشوری را به دست آورد

شناسه خبر: 45316 سرویس: آرشیو, اخبار استان بوشهر

مند:  سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی استان بوشهر گفت: مدیر باشگاههای کتاب خوانی چیستا و گنتار این شهرستان مقام اول جشنواره تجارب برتر تربیتی کشور را کسب کرد.

به گزارش«مند»، حمید زارعی افزود: لیلی زارعی مدیر باشگاه های کتاب خوانی چیستا دبستان دخترانه فاطمیه ریگدان کاکی و گنتار درازی در ششمین جشنواره کشوری تجارب برتر تربیتی مقام اول کشور را کسب کرد.

وی اضافه کرد: لیلی زارعی از فرهنگیان بخش کاکی و مدیر باشگاه های کتاب خوانی چیستا کاکی و گنتار درازی از مدیران موفق باشگاه های کتاب خوانی شهرستان دشتی هستند.

زارعی بیان کرد: مقاله پژوهشی ارائه شده توسط لیلی زارعی به این جشنواره با موضوع تاثیر باشگاه کتاب خوانی بر مطالعه دانش آموزان بود که پس از کسب مقام برگزیده استانی به مرحله کشوری راه یافت که توانست مقام اول کشور را به خود اختصاص دهد.

وی اظهارکرد: این مقاله درهفت بخش و ١٩ صفحه به تشریح و بررسی، تاثیر و اقدامات انجام شده در باشگاههای کتاب خوانی پرداخته شده است.

زارعی گفت: این جشنواره هر ساله با هدف ارتقای کمی و کیفی دانش و نگرش و مهارت های فرهنگیان در مدارس برای توسعه و تعمیق شبکه تجربیات برگزار می شود.
منبع: ایرنا

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات