پروژه هوشمندسازی بندر بوشهر توسط اتریشی‌ها انجام می‌شود

شناسه خبر: 45509 سرویس: آرشیو, اخبار استان بوشهر

مند: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری بوشهر گفت: در کنار رایزنی با یونیدو، امکان مذاکره با شرکتهای برتر بین‌المللی در عرصه هوشمندسازی شهری نیز ایجاد شده که یکی از این شرکت‌ها، شرکت اتریشی IAT با داشتن سابقه مناسب در این بخش است.

سعید زرین‌فر در نشست نمایندگان شرکت اتریشی IAT با مسوولان حوزه خدمات شهری بوشهر اظهار داشت: مرکز توسعه دولت الکترونیکی و فناوری اطلاعات وزارت کشور در سال گذشته اقدام به انتخاب بندر بوشهر در کنار چهار شهر مشهد، تبریز، اصفهان و یزد به عنوان شهرهای پایلوت برای اجرای طرح هوشمندسازی شهری کرد که برای اجرایی‌شدن این پروژه اقدمات خوبی در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: در این راستا در کنار رایزنی با یونیدو، امکان مذاکره با شرکتهای برتر بین‌المللی در عرصه هوشمندسازی شهری نیز ایجاد شد که یکی از این شرکت‌ها، شرکت اتریشی IAT با داشتن سابقه مناسب در این بخش است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری بوشهر تصریح کرد: برای اجرایی‌شدن پروژه هوشمندسازی ارائه خدمات شهری در بندر بوشهر، از روز گذشته نمایندگان این شرکت اتریشی وارد بندر بوشهر شده و از تمامی زیرساخت‌های موجود در این بندر از جمله تاسیسات حمل و نقل دریایی، میراث فرهنگی، دانشکده معماری، شهرداری و بافت تاریخی بندر بوشهر از نزدیک بازدید کردند.

زرین‌فر با اعلام این که به دلیل مدیریت عرصه خدمات شهری نگاهی خاصی به برنامه‌های شهرداری بندر بوشهر در راستای هوشمندسازی خدمات شهری وجود دارد، گفت: در نشست با شهردار مرکز استان و مجموعه اجرایی شهرداری بندر بوشهر، نمایندگان شرکت اتریشی IAT  در جریان ظرفیت‌های شهر بوشهر از طریق معرفی این پتانسیل‌ها توسط یک شرکت مشاوره طرف قرارداد شهرداری  بندر بوشهر شدند، که با عکس‌العمل مثبت این شرکت اتریشی مواجه شدند.

وی بیان کرد: نمایندگان  شرکت اتریشی IAT  تا روز پنج شنبه این هفته در بوشهر خواهند ماند و پس از دیدار با بخش‌های مختلف در بوشهر، در نهایت ایده‌های خود برای هوشمندسازی خدمات شهری در بوشهر را اعلام می‌کنند که پس از بررسی‌های لازم زمینه اجرایی‌شدن آن فراهم می‌شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری بوشهر یادآور شد: کنترل هوشمندانه کالبدی و کیفی توسعه شهری، ارتباطات نزدیک بین تفریح، تجارت و حمل و نقل درون شهری و مدیریت بهینه توزیع خدمات و پیاده‌سازی تکنولوژی مدرن از جمله مزایای هوشمندسازی شهری است.

برچسب ها:
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات

تلگرام مند

https://smallseotools.com/