اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده از معتادان خطرناک در شهرستان کنگان

شناسه خبر: 45595 سرویس: آرشیو, اخبار استان بوشهر

مند: رئیس پلیس شهرستان کنگان گفت: طرح پاکسازی نقاط آلوده از معتادان خطرناک به مدت ۲۴ ساعت با محوریت پلیس مبارزه با مواد مخدر در شهرستان کنگان به مرحله اجرا در آمد.

سرهنگ رهام رضایی با بیان اینکه برخورد با سوداگران مرگ در اولویت برنامه‌های پلیس شهرستان کنگان قرار دارد اظهار داشت: با اجتماعی شدن طرح مبارزه با سوداگران مرگ، مبارزه با قاچاق مواد مخدر در دستور کارهمگانی قرار گرفته است.

وی خاطر نشان کرد: در این راستا با اجتماعی کردن مبارزه با قاچاق مواد مخدر،  شرائط نامطلوبی برای سوداگران مرگ مهیا شده به‌گونه‌ای که امکان فعالیت قاچاقچیان وجود ندارد.

رئیس پلیس  شهرستان کنگان، با تاکید بر پاکسازی محلات و مناطق آلوده از مواد مخدر و معتادان خطرناک افزود: در این راستا زمینه افزایش آگاهی آحاد مردم به ویژه جوانان و نوجوانان از تبعات سوء مصرف و معامله مواد مخدر فراهم می‌شود.

سرهنگ رضایی با تاکید بر اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر در استان بوشهر گفت: در این زمینه برنامه‌های متنوعی برای افزایش آگاهی جامعه از آثار سوءمصرف مواد مخدر در طول سال انجام می‌شود که مشارکت خانواده‌ها در امر مبارزه با مواد مخدر افزایش یافته است.

وی از اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده از معتادان خطرناک در کنگان خبر داد و افزود:  طرح پاکسازی نقاط آلوده به مدت ۲۴ساعت با محوریت پلیس مبارزه با مواد مخدر در شهرستان کنگان به مرحله اجرا درآمد.

فرمانده انتظامی شهرستان کنگان گفت: این طرح به مدت ۲۴ساعت با محوریت پلیس مبارزه با مواد مخدر و همکاری سایر یگان‌های انتظامی به مرحله اجرا گذاشته شد.

سرهنگ رضایی با اشاره به جمع‌آوری ۲۶ خرده فروش مواد مخدر در کنگان گفت: در راستای اجرای این طرح مجموعا ۱۵۰گرم انواع مواد مخدر صنعتی کشف و در این خصوص ۲۶نفر خرده فروش و معتاد به مواد مخدر در محلات آلوده شهرستان دستگیر شد.

وی با بیان اینکه معتادان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی کنگان معرفی شدند از شهروندان خواست برای کاهش تبعات اجتماعی ناشی از مصرف مواد مخدر ،پلیس را در دستگیری خرده فروشان مواد مخدر یاری کنند و هرگونه اخبار در این زمینه را از طریق تلفن۱۱۰به پلیس اطلاع دهند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات

تلگرام مند

https://smallseotools.com/