بهره برداری از ۷ پروژه راهسازی به مناسبت هفته دولت در استان بوشهر

شناسه خبر: 45619 سرویس: آرشیو, اخبار استان بوشهر

مدیر ساخت و توسعه راههای اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر از افتتاح ۷ پروژه با اعتبار حدود نه میلیارد و پانصد میلیون تومان به مناسبت هفته دولت در استان بوشهر خبر داد.

مهندس عبدالحسن مشایخی اظهار کرد: پروژه هایی که در هفته دولت به بهره برداری می رسند، در حوزه راه روستایی هستند و کمک شایانی به تردد مردم در این محور‌‌ها می کنند و ان‌شاالله شاهد افزایش رفاه مردم در جاده ها و کاهش تصادفات باشیم.

وی افزود: پروژه بهسازی محور کنار خیمه، خره با اعتبار ۹۰۰ میلیون تومان به طول ۲.۱ کیلومتر در شهرستان عسلویه ، روکش آسفالت بیدو، کنار کوه با اعتبار یک میلیارد و دویست و پنجاه میلیون تومان در شهرستان دیلم به اتمام رسیده و آماده بهره برداری می باشد.

مهندس مشایخی بیان کرد : پروژه احداث جاده آنتنی های باغچه شمالی و باغچه جنوبی از توابع شهرستان تنگستان با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان نیز به اتمام رسیده و در هفته دولت آماده بهره برداری می باشد.

مدیریت ساخت و توسعه راههای اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: احداث راه روستایی کلمه، تنگ زرد از توابع شهرستان دشتستان با اعتبار بیش از ۲۵۰ میلیون تومان به اتمام رسیده و آماده بهره‌برداری می باشد. همچنین احداث ابنیه یک دستگاه پل ۵ دهانه ۳ متری در محور گلکی، شورکی از توابع شهرستان تنگستان نیز با اعتبار یک میلیارد تومان در این شهرستان تکمیل شده است و در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

مهندس مشایخی در ادامه گفت : بهسازی قطعه دوم محور خورموج، مل گل نیز از توابع شهرستان دشتی با اعتباری بیش از پنج میلیارد تومان به طول ۳۸۵۰ متر و همچنین تعریض ۲۶ دستگاه ابنیه فنی به اتمام رسیده و آماده بهره برداری می باشد.

منبع: روابط عمومی اداره راه و شهرسازی استان

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات

تلگرام مند

https://smallseotools.com/