۱۴ میلیارد ریال برای توسعه زیرساخت‌های ورزشی شهرستان دشتی مصوب شد

شناسه خبر: 45857 سرویس: آرشیو, اخبار استان بوشهر

مند: معاون ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: برای اجرای مجموعه ورزشی چاهگاه دشتی و فاز دوم استادیوم ورزشی خورموج ۱۴ میلیارد ریال اعتبار مصوب شده است.

موسی کشتکار در آیین افتتاح مجموعه ورزشی شهید اسدی چاهگاه دشتی با بیان اینکه زیر ساخت‌های ورزشی در استان بوشهر افزایش یافته است اظهار داشت: سرانه فضای ورزشی در استان بوشهر افزایش یافته و این در حالی است که تکمیل فضاهای ورزشی نیمه تمام در اولویت قرار دارد.

وی با اشاره به افتتاح مجموعه ورزشی شهید اسدی چاهگاه دشتی بیان کرد:این مجموعه ورزشی در زمینی به مساحت ۶۰۰ مترمربع احداث شده است.

معاون ورزش و جوانان استان بوشهر با اشاره به تخصیص ۲٫۶ میلیارد ریال برای اجرای مجموعه ورزشی چاهگاه دشتی خاطر نشان کرد: این مجموعه شامل زمین چمن مصنوعی، زمین والبیال و تنیس روی میز است که برای اجرای آن دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

کشتکار با اشاره به نقش مهم طرح‌های ورزشی در ارتقاء شادابی جوانان بیان کرد: مجموعه ورزشی شهید اسدی چاهگاه دشتی از محل اعتبارات استانی با مشارکت دهیاری و شورای اسلامی روستا احداث شده که نشاط و شادابی خوبی در بین جوانان شاهد هستیم.

وی با بیان اینکه عملیات اجرایی استادیوم ورزشی شماره دو خورموج آغاز شد گفت: عملیات اجرایی استادیوم شماره دو خورموج در زمینی به مساحت ۲۴ هزار متر مربع اجرایی شده است.

کشتکار اظهار داشت: با توجه به تعداد زیاد تیم‌های ورزشی شهرستان در لیگ‌های مختلف کشوری و استانی احداث این مجموعه از مطالبات ورزشکاران بوده است.

معاون ورزش و جوانان استان بوشهر  با بیان اینکه در فاز نخست این پروژه زمین چمن و پیست دومیدانی اجراء می‌شود، گفت: برای اجرای این پروژه  ۱۲ میلیارد ریال اختصاص داده شده است.

کشتکار با تاکید بر اجراء شدن فاز دوم ورزشگاه خورموج خاطر نشان کرد: برای اجرای فاز دوم استادیوم ورزشی خورموج که شامل روشنایی، سکوی تماشاچیان و جایگاه ویژه است ۱۲ میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است.

وی با بیان اینکه عملیات اجرایی استادیوم شماره دو خورموج در زمینی به مساحت ۲۴ هزار متر مربع احداث می‌شود افزود: برای اجرای مجموعه ورزشی چاهگاه دشتی و فاز دوم استادیوم ورزشی خورموج ۱۴ میلیارد ریال اعتبار مصوب شده است.

منبع: تسنیم

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات

تلگرام مند

https://smallseotools.com/