شهردار کاکی امشب انتخاب می شود

شناسه خبر: 46115 سرویس: آرشیو, اخبار مهم

مند: نشست انتخاب شهردار کاکی پس از دونوبت کاری امروز شورا و فرصت دفاع به چهار کاندیدای این سمت تا ساعاتی دیگر در محل شورای شهر کاکی برگراز می شود.

رئیس شورای شهر کاکی در گفتگو با مند با عنوان این مطلب گفت: امیدواریم بتوانیم در نشست امشب به جمع بندی لازم برسیم و فردی را انتخاب کنیم که بتواند اقدامات شایسته ای را در جهت خواست شهروندان انجام دهد.

سید علی اکبر فاطمی افزود: چهار کاندیدای تصدی شهرداری کاکی از بین بیش از بیست نفر و با نظر اعضای شورا انتخاب شدند و امروز فرصت کافی داشتند تا در حضور اعضای شورا و جمعی از علاقه مندان و فعالان شهر کاکی از برنامه های خود دفاع کنند.

وی با دفاع از اقدام شورا برای برگزاری نشست علنی تشریح برنامه های کاندیداها گفت: روال ما بر اطلاع رسانی به موقع و شفاف سازی در اداره امور شهر است و تک تک مردم و شهروندان برای ما محترم هستند و حق دارند در جریان چگونگی روند انتخاب شهردار شهر خود قرار بگیرند.

فاطمی گفت: مهمترین وظیفه هر شورا انتخاب شهرداری کارا و در جهت منافع شهر است و چنانچه این انتخاب به درستی انجام شود شورا نیز می تواند به دور از حاشیه ها در مسیر اداره شهر به شهردار کمک کند اما چنانچه این انتخاب احساسی و به دور از آینده نگری باشد قطعا شورا در ادامه مسیر با چالشهای گوناگونی مواجه خواهد بود و منافع مردم و شهروندان به خطر می افتد.

رئیس شورای شهر کاکی تصریح کرد: در یکماه گذشته به افراد مختلفی مراجعه کردیم و پیشنهاد اداره شهر را مطرح نمودیم که برخی استقبال کردند و برخی نیز راغب به این کار نبودند و در نهایت از مجموع کسانی که خودشان حضور یافتند و یا از سوی افراد و شخصیت ها پیشنهاد شدند با رای و نظر شورا به این چهار گزینه رسیدیم و امشب امیدواریم بتوانیم تکلیف شهردار کاکی را به دور از احساس و آرمانگرایی و با در نظر داشتن واقعیت های موجود مشخص نماییم.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات

تلگرام مند

https://smallseotools.com/