حجت‌الاسلام پورفاطمی:

اصلاح‌طلبان بوشهر خودزنی می‌کنند

شناسه خبر: 46255 سرویس: آرشیو, اخبار مهم

مند: نماینده چهار دوره مجلس شورای اسلامی که به رغم داشتن اقبال عمومی از حضور در رقابت انتخاباتی برای مجلس دهم باز ماند این روزها با داشتن مسئولیت هایی در وزارت نفت و وزارت رفاه، همچنان بعنوان چهره ای مقبول، دفترکارش در خیابان زرتشت تهران پذیرای مراجعین هم استانی است. موضوعی که او را در طی ۱۶ سال نمایندگی به یکی از پر مراجعه ترین نمایندگان مجلس تبدیل کرده بود.

سایت بوشهری ها با این مقدمه نوشت: فرصتی دست داد تا دیداری در دفتر کارش داشته باشیم و درباره اتفاقات سیاسی کشور و استان با سید محمد مهدی پورفاطمی به گفتگو بنشینیم.

پور فاطمی که این روزها در جریان رایزنی های رای اعتماد وزرای کابینه جدید در مجلس فعال ظاهر شده ضمن انتقاد از نقش عارف و فراکسیون امید مجلس می گوید: متاسفانه فراکسیون امید در حد و اندازه انتظارات عمومی ظاهر نشد و انتظاری که مردم از نمایندگان این فراکسیون داشتند محقق نگردید که نمود آن در عدم رای اعتماد مجلس به بیطرف وزیر پیشنهادی وزارت نیرو بود.

وی افزود: عدم راهبری مدیریت مناسب جناب عارف باعث شد تا این فراکسیون عملا نتواند نقش محوری خود را ایفا کند، در حالی که انتظار می رفت دکتر عارف با قدرت بیشتری در جریان رای اعتماد وزرا ظاهر شود که چنین نشد.

وی اظهار امیدواری کرد که دولت روحانی بتواند با تحقق خواسته های عمومی، اصلاح طلبان حامی خود را در صحنه سیاسی ناکام ننموده و از اعتبار اجتماعی آنان طی چهار سال آینده محافظت کند.

نماینده چهار دوره مجلس از حوزه دشتی و تنگستان در بخش دیگری از این گفتگو با اشاره به حاشیه های انتخاب  مجدد میگلی نژاد بعنوان شهردار بوشهر می گوید: در حالی که نیاز به وحدت و همدلی اصلاح طلبان بیش از هر زمانی امروز احساس می شود متاسفانه برخی از دوستان با خود زنی کار دشمن اصلاح طلبان را انجام می دهند و در واقع با حضور آنان نیازی به دشمن دیگر نیست.

نماینده سابق مجلس با ذکر این موضوع که متاسفانه همیشه خود زنی می کنیم و هیچگاه از این خود زنی ها نیز درس نگرفته ایم، می گوید: همین اختلافات باعث شد تا اصلاح طلبان نتوانند در مرکز استان لیست امید را با اکثریت آرا وارد شورای شهر کنند و اگر از خود زنی پرهیز میکردیم امروز شاهد حضور افراد فعالتر در شورای شهر بوشهر بودیم.

پورفاطمی در خصوص انتخاب مجدد میگلی نژاد می گوید: من با میگلی نژاد چهار سال در مجلس کار کردم و طی این مدت، همراهی او را با اصلاح طلبان به عینه مشاهده نمودم  و می توانم شهادت دهم که هیچگاه حرکتی خلاف مصالح استان و یا دیدگاه اصلاح طلبانه از او ندیدم.

وی افزود: نمونه عینی آن راهپیمایی نمایندگان مجلس در صحن علنی در سال ۸۸ بود که معدودی از نمایندگان بر صندلی های خود نشستند و حاضر به مشارکت با این فضاسازی نشدند که از این میان نمایندگان استان، من و میگلی نژاد در این راهپیمایی شرکت نکردیم.

پورفاطمی ضمن تبریک به میگلی نژاد بابت اعتماد شورای جدید بوشهر به وی، اظهار امیدواری کرد: اصلاح طلبان استان با وحدت و همدلی و اجتناب از خود زنی از سرمایه اجتماعی خود در نزد افکار عمومی حمایت کنند و تلاش کنند که مرکز استان که ابروی همه استان تلقی می شود شاهد توسعه بیش از پیش باشد .

منبع: بوشهری ها

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات

تلگرام مند

https://smallseotools.com/