کارگاه المان های بصری در عکاسی در شهر خورموج برگزار شد

شناسه خبر: 46776 سرویس: آرشیو, اخبار استان بوشهر

مند: مسئول انجمن سینمای جوان دشتی استان بوشهر گفت: کارگاه المان های بصری عکاسی با حضور ۲۰ تن علاقه مند در فرهنگسرای شهر خورموج مرکز شهرستان دشتی برگزار شد.

سید کریم موسوی افزود: به منظور دانش افزایی بیشتر هنرجویان با دعوت از استاد ناصر گلی از عکاسان مطرح و با سابقه کشور در این کارگاه حضور یافت.

پیشکسوت و استاد عکاسی ایران گفت: امروز با توسعه و پیشرفت هنر عکاسی در جوامع بشری و لزوم پرداختن به روش های علمی و فنی این هنر ارزشمند در آموزش هنرمندان عکاس بیش از پیش احساس می شود.

ناصر گلی اضافه کرد: با توجه به اهمیت مفهوم در عکاسی از منظر فرهنگ کشورمان، می طلبد تا هنرمندان عکاس سرزمینمان با مبانی ترکیب بندی آشنایی بیشتری پیدا کنند.

وی ادامه داد: در این مسیر و با توجه به گستره قوانین ترکیب بندی و تنوع موضوعات این بخش از هنر عکاسی تصمیم بر آن شد تا هنرمندان عکاس در خورموج با بخش های مهم در این مقوله آشنا شوند تا با استفاده از این مهم با تولید آثار قانون مند تر شاهد خلق آثاری بدیع و زیبا با تکیه بر استفاده از مبانی ترکیب بندی باشیم.

گلی اظهارکرد: اهمیت المان های بصری در خلق آثار برجسته ما را برآن داشت تا کارگاه یک روزه با عنوان آشنایی با المان های بصری در عکاسی را به اجرا در آوریم.

منبع: ایرنا

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات

تلگرام مند

https://smallseotools.com/