آمریکا بزرگترین تولید کننده تروریست بین‌المللی در جهان است

شناسه خبر: 46779 سرویس: آرشیو, اخبار استان بوشهر

مند: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج گفت: آمریکا بزرگ‌ترین تولید کننده تروریست بین‌المللی در جهان است که رئیس‌جمهوری آن کشور اتهاماتی متوجه ملت بزرگ ایران کرد.

علیرضا چمکوری با حضور در محل بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج اظهار داشت: دانشجویانی که در سنگر مقدس بسیج مشغول به فعالیت هستند در تمام صحنه‌های جامعه اسلامی پیشتاز می باشند.

وی افزود: سخنان رئیس‌جمهور آمریکا دارای مطالب جدید نبود و تکرار اتهاماتی بود که به‌وسیله روسای جمهور پیشین این کشور به شکل دیگری متوجه ملت بزرگ ایران شد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج تصریح کرد: ترامپ را می‌توان به‌عنوان آمریکای بدون نقاب معرفی کرد و اگر به روسای جمهور قبلی آمریکا نگاه داشته باشیم به‌طور غیرمستقیم و به شکل دیگری ملت ما را مورد ظلم قرار می‌دادند ولی ترامپ به جهت کهولت سن، از زوال عقل رنج می‌برد و به شکل دیگر مطالب را مطرح می‌کند.

چمکوری بیان کرد: رئیس‌جمهور ایران با سخنان خود به‌ صراحت جواب ترامپ را داد که ترامپ در تاریخ، جغرافیا، ادبیات و اخلاق مشکل دارد.

وی با بیان این‌که هیچ‌کدام از روسای جمهور آمریکا تا این حد نازل و دارای شان پایین ندیده بودیم اضافه کرد: موضع‌‌گیری و سخنان نسنجیده رییس‌جمهور امریکا، منجر به یک وحدت بین جناح‌ها و گروه‌های مختلف در ایران اسلامی شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج یادآور شد: موجی که طی هفته اخیر بعد از موضع‌‌گیری نابحقی که ترامپ در مورد سپاه پاسداران اتخاذ کرده بود در بین گروه‌های سیاسی در کشور آن را محکوم کردند.

وی با بیان این‌که آمریکا بزرگ‌ترین تولید کنند تروریست بین‌المللی در جهان است افزود: موضع ترامپ علیه سپاه طبیعی است زیرا سپاه خواب را در چشم تکفیری‌ها و داعش که دست‌پرورده آمریکایی‌ها هستند، حرام کرده است هر چند رئیس‌جمهور امریکا در سخنان تبلیغاتی خود مطرح کرد که داعش را خود آمریکایی‌ها به وجود آوردند.

چمکوری تأکید کرد: رژیم آل سعود و رژیم صهیونیستی حامی و تأمین‌کننده امکانات برای گروه‌های تروریستی در جهان هستند و نهادی مانند سپاه پاسداران آرامش داعش و تروریست‌ها را به هم زده است و کاملاً طبیعی است که آن‌ها از سپاه کینه داشته باشند.

وی با بیان این‌که بسیج عین مردم است افزود: سپاه پاسداران به‌عنوان یک‌نهاد و سازمان برآمده از آحاد مردم و اولین نهاد بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با نظارت مستقیم حضرت امام (ره) شکل گرفت و سازمان‌دهی شد تا از کشور و نظام اسلامی ما دفاع کند که تاکنون بسیار موفق عمل کرده است.

چمکوری گفت: دشمن هر وقت خواست تحرکی علیه نظام ما انجام دهند سپاه پاسداران با جدیت در برابر آنها ایستاد و مقابله کرده و توانسته پوزه آن‌ها را به خاک بمالد.

وی افزود: با وجود تحریم‌های ظالمانه‌ای که توسط آمریکا علیه جمهوری اسلامی اتخاذ کردند اما پیشرفت‌های قابل‌توجه ای در حوزه‌های مختلف نصیب کشور ما شده و امروز قدرت دفاع ایران به رخ امریکا کشیده می‌شود.

چمکوری با بیان این‌که خلیج‌فارس همیشه و تا ابد خلیج‌فارس باقی خواهد ماند گفت: این سند رسمی بین‌المللی است و نه ترامپ و نه هیچ‌کس دیگری نمی‌تواند خدشه‌ای به این نام وارد کند و اگر ترامپ ذره‌ای به مسائل بین‌المللی آشنایی داشت به این سادگی یک جهل عنوانی را انجام نمی‌داد و این نشان‌دهنده این است که دست‌های پلیدی پشت این صحنه است.

وی با اشاره به این که بد است رئیس‌جمهور کشوری بیاید و جغرافیای یک منطقه را به کشور عربی بفروشد، افزود: تنها رژیم اشغالگر قدس و رژیم آل‌سعود از سخنان سخیف، نسنجیده و پر از دروغ و خشونت ترامپ حمایت کردند.

چمکوری گفت: به‌عنوان یک شهروند ایرانی که نسبت به حقوق مدنی یک آشنای نسبی باید داشته باشد این اقدام ترامپ را محکوم می‌کنیم و هم‌صدا با مجموعه بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی اقدام نسنجیده ترامپ را مورد نکوهش قرار می‌دهیم.

منبع: فارس

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات

تلگرام مند

https://smallseotools.com/