وزارت نفت ۱۲۷ میلیارد تومان به شهرستان کنگان اختصاص می‌دهد

شناسه خبر: 46969 سرویس: آرشیو, اخبار استان بوشهر

مند: فرماندار کنگان با اشاره به اختصاص ۵۰۰ میلیارد تومان در چهار سال به شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر از سوی وزارت نفت گفت: از این میزان اعتبار ۱۲۷ میلیارد تومان آن سهم شهرستان کنگان است.

عبدالنبی یوسفی در آیین ساخت مدرسه ۱۲ کلاسه  شهر بنک کنگان با اشاره به نقش مهم وزارت نفت بر توجه به مناطق پیرامونی اظهار داشت: بر اساس پیوست‌های اجتماعی که در صنایع مختلف وابسته به وزارت نفت وجود دارد طرح‌های مهمی بر اساس مطالبات مردم اجرا شده است.

وی با اشاره به اجرای  طرح‌های عمرانی بر اساس سیاست‌های وزارت نفت گفت: وزارت نفت به مسئولیت‌های اجتماعی توجه ویژه‌ای دارد که پروژه‌های متعددی برای مناطق پیرامونی تدوین و اجرایی کرده است.

فرماندار کنگان، با بیان اینکه جنوب استان بوشهر قطب صنعت انرژی گاز و صنایع پایین دستی است افزود:  اجرای بزرگترین پروژه‌های صنعتی و  تولیدی در  حوزه  صنایع گاز و پتروشیمی فرصت مهمی برای محرومیت‌زدایی مناطق پیرامونی فراهم کرده که لازم است طرح‌های تدوین شده اجرا و تکمیل شود.

یوسفی با اشاره به اختصاص اعتبارات عمرانی به مناطق جنوبی استان بوشهر از سوی وزارت نفت گفت: ۵۰۰ میلیارد تومان طی چهار سال به شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر از سوی وزارت نفت  تخصیص می‌یابد که از این میزان اعتبار، ۱۲۷ میلیارد تومان آن سهم شهرستان کنگان است.

وی، با اشاره به تخصیص بخشی از اعتبار یاد شده افزود: از این میزان اکنون ۷ میلیارد تومان ابلاغ شده که ساخت مدرسه ۱۲ کلاسه شهید نادری بنک از همین محل تامین اعتبار شده است.

منبع: تسنیم

برچسب ها:
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات

تلگرام مند

https://smallseotools.com/