خدمات دامپزشکی در بخش کاکی مطلوب و باعث رضایت مردم است

شناسه خبر: 47026 سرویس: آرشیو, اخبار استان بوشهر

مند: بخشدار کاکی گفت: ارائه به موقع خدمات دامپزشکی در بخش کاکی باعث رضایتمندی دامداران و مردم این بخش است.

اسدالله حاجیانی در نشست با رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان دشتی گفت: بسترهای لازم برای گسترش فرهنگ استفاده از خدمات دامپزشکی در ارتقای سلامت مردم فراهم است و جامعه با حساسیت پیام های شبکه دامپزشکی را رصد می کند.

وی با برشمردن برخی از خدمات انجام گرفته توسط مرکز دامپزشکی در بخش کاکی اظهار داشت: اجرای طرح واکسیناسیون آبله در دامهای واجد شرایط، کنترل بازارچه های هفتگی، اجرای طرح مایه کوبی تب برفکی در جمعیت گاوی و … به افزایش رضایتمندی دامداران بخش از خدمات شبکه دامپزشکی شهرستان و مرکز دامپزشکی بخش منجر شده است.

سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان دشتی با اشاره به اهمیت سلامت، بهداشت و امنیت غذایی مردم اظهار داشت: نظارت بر مراکز عرضه مواد خام دامی در بخش کاکی با جدیت انجام می شود و از عموم مردم برای رعایت  نکات بهداشتی در مصرف مواد خام دامی طلب یاری می کنیم.

احمد ایزدی به اقدامات انجام شده توسط شبکه دامپزشکی اشاره کرد و افزود: تاکنون دو فاز واکسیناسیون تب برفکی گاو و گوساله در بخش کاکی انجام شده و جمعیت گوسفند و بز واجد شرایط بر علیه بیماریppr واکسینه شده است.

ایزدی اضافه کرد: عملیات واکسیناسیون جمعیت دامی بز و گوسفند ثابت عشایر واجد شرایط نیز بر علیه بیماری تب برفکی در حال انجام است.

در این نشست از خدمات شبکه دامپزشکی در شهرستان دشتی و بخش کاکی تقدیر شد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات

تلگرام مند

https://smallseotools.com/