نماینده سازمانهای مردم نهاد شهرستان دشتی:

سمن ها ارتباط بین مردم و دولت را امکان پذیر می کنند

شناسه خبر: 47355 سرویس: آرشیو, اخبار مهم

مند: نماینده سازمانهای مردم نهاد شهرستان دشتی گفت: سازمانهای مردم نهاد در هر جامعه ای پل ارتباطی بین مردم و مسئولان و تسهیل کننده روابط گوناگون بین دولت و مردم می باشند.

بهمن بهمنی در نشست نمایندگان تشکل های مردم نهاد با کارشناسان حوزه اجتماعی استانداری بوشهر افزود: امروز نیازهای جامعه و تصمیمات دولت می بایست از طریق سازمان های مردم نهاد به افراد جامعه منتقل می شود.

مدیر سازمان مردم نهاد شورای رشد و توسعه مسیله ضمن درخواست از مدیر کل امور اجتماعی جهت حضور و مشارکت در تصمیم گیری های کمیته های برنامه ریزی شهرستانها خواستار عضویت نماینده سازمانهای مردم نهاد در این کمیته شد.

بهمنی در ادامه ضمن درخواست مشارکت در تصمیم گیری های دولت گفت: این کار مانع نگاه بالا به پایین مسئولان به جامعه خواهد شد زیرا سازمانهای مردم نهاد رکن اساسی اجرایی شدن تفکر توسعه پایدار خواهند بود.

وی با اشاره به عقب ماندگیهای موجود در روستاهای حاشیه رودخانه مند، خواهان همکاری استانداری با این سازمان مردم نهاد برای احیاء زیرساختهای اقتصادی و معاش در روستاهای شرق رود مند شد.

بهمنی گفت: عدم توسعه متوازن زیرساخت ها و امکانات در روستاهای ضلع شرقی رودخانه مند باعث شده روند مهاجرت معکوس در این حوالی کند باشد در حالی که اگر حداقلی از زیرساختها در روستاهای پیرامون مند ایجاد شود بخش زیادی از ساکنان قدیمی این روستاها راغب به برگشتن به زادگاه خود هستند.

نشست نمایندگان تشکل های مردم نهاد برای تدوین پیش نویس لایحه قانون تشکل ها با حضور کارشناسان حوزه اجتماعی و مدیر کل امور روستایی استانداری بوشهر روز گذشته در استانداری بوشهر برگزار شد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات

تلگرام مند

https://smallseotools.com/