رئیس شورای شهر کاکی:

شهردار جدید کاکی به زودی انتخاب می شود

شناسه خبر: 47374 سرویس: آرشیو, اخبار مهم

مند: رئیس شورای شهر کاکی گفت: رایزنی ها برای انتخاب شهردار جدید کاکی به دور از تنگ نظری های سیاسی و منطقه ای در حال انجام است.

سید علی اکبر فاطمی در گفتگو با مند افزود: هرگونه تصمیم گیری در خصوص انتخاب شهردار از طریق رسانه های ارتباط جمعی و روابط عمومی شورا و شهرداری به اطلاع شهروندان می رسد.

رئیس شورای اسلامی شهر کاکی گفت: با همفکری سعی خواهیم کرد با تأکید بر مصالح و منافع عمومی شهر و شهروندان، کاملاً مستقل و بدون تأثیرپذیری و جهت گیری های خاص، فردی را به عنوان شهردار انتخاب کنیم که بتواند توقعات مردم شهر را برآورده سازد.

سید علی اکبر فاطمی در خصوص طرح مطالبی در فضای مجازی مبنی بر انتخاب شهردار جدید کاکی و اعلام اسامی برخی از افراد به عنوان شهردار گفت: انتشار برخی از شایعات در واقع نوعی بداخلاقی است که شاید توقعاتی را نیز ایجاد نماید بنابراین هرگونه تصمیم گیری در خصوص انتخاب شهردار جدید از طریق رسانه های ارتباط جمعی و روابط عمومی شورا و شهرداری به اطلاع شهروندان می رسد.

فاطمی درباره زمان دقیق اعلام انتخاب شهردار نیز بیان کرد: اعضای شورای شهر بدون نگرش سیاسی و صرفا بر اساس توانمندی، تجربه و سابقه اشخاص در حال بررسی گزینه‌های شهرداری هستند و در آینده نزدیک شهردار انتخابی معرفی خواهد شد.

وی تصریح کرد: با این حساب هنوز وضعیت شهردار معلوم نگردیده و اخبار منتشر شده در این باره در فضای مجازی شایعه‌ای بیش نیست.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات

تلگرام مند

https://smallseotools.com/