نوسازی واحدهای بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دشتی در چهار سال گذشته

شناسه خبر: 47766 سرویس: آرشیو, اخبار استان بوشهر

مند: معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: کلیه واحدهای بهداشتی درمانی شهرستان دشتی ظرف چهار سال گذشته تجهیز شده‌اند.

مهندس پرویز احمدی در سومین نشست ستاد اجرایی برنامه پزشک خانواده و بیمه روستایی شهرستان دشتی در سال جاری افزود: در طی این مدت حدود ۹۵ درصد از واحدهای بهداشتی شهرستان دشتی اعم از مراکز خدمات جامع سلامت، خانه‌های بهداشت و پایگاه‌های سلامت مورد نوسازی یا احداث قرار گرفته‌اند.

معاون بهداشتی شبکه بهداشتی درمانی شهرستان دشتی روند اجرا و شاخص‌های برنامه پزشک خانواده را در سطح شهرستان خوب ارزیابی و گفت: با معاونت بهداشتی دانشگاه و بیمه سلامت استان تعامل و همکاری‌های خوب و سازنده‌ای در اجرای برنامه پزشک خانواده داشته‌ایم.

حسین دانایی کارشناس برنامه پزشک خانواده معاونت بهداشتی دانشگاه نیز در این نشست ضمن تقدیر از عملکرد شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی در اجرای خوب و قابل‌قبول برنامه پزشک خانواده گفت: اجرای بسیار مناسب پروژه‌های عمرانی، بازسازی و تجدید احداث بسیاری از واحدهای بهداشتی، چیدمان مناسب نیروی انسانی و نیز پایش و نظارت مستمر و رفع سریع نقایص اعلام‌شده در بازدیدها از نکات مثبت و بااهمیت عملکرد شبکه بهداشت و درمان دشتی در برنامه پزشک خانواده بوده است.

صفری کارشناس نظارت و ارزیابی بیمه سلامت استان نیز ضمن تقدیر از تعامل مستمر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی با بیمه سلامت نکاتی را در خصوص مشکلات اجرایی برنامه دهگردشی در مراکز مجری و چگونگی روند اجرایی خدمات دهان و دندان و راهکارهای لازم جهت بهبود و ارتقای شاخص‌ها بیان کرد.

گفتنی است در این نشست حدیث روزبهانی کارشناس برنامه پزشک خانواده و بیمه روستایی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی مستنداتی را پیرامون شاخص‌های سلامت، چگونگی عملکرد شهرستان در بخش پروژه‌های عمرانی و اهداف و برنامه‌های پیش روی برنامه پزشک خانواده ارایه نمود که حاکی از پیشرفت کمی و کیفی برنامه در سال‌های اخیر بوده است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات

تلگرام مند

https://smallseotools.com/