راه آهن نیست اما تکه پرانی ها هست

شناسه خبر: 47825 سرویس: آرشیو, اخبار مهم, یادداشت ها

مند: درحالی که پروژه راه آهن بوشهر متوقف است، جدل رسانه ای میان نمایندگان استان باعث تکه پرانی به سوی همدیگر در فضای رسانه ای شده است.

سکینه الماسی، نماینده جنوب استان با بیان اینکه راه آهن فیروزآباد-جم- عسلویه از نظر هزینه و زمان سریع تر اجرایی می شود و ضد منافع استان نیست، گفته: مخالف راه آهن مرکز استان نیست؛ اما دلیل عصبانیت و زشت‌گویی سعادت رئیس مجمع نمایندگان استان را نمی داند!

در مقابل سعادت، نماینده دشتستان و رئیس مجمع نمایندگان استان نیز در جوابیه ای به رسانه ها نوشته: ترسیم خط ریلی فارس – بوشهر دفتر نقاشی نیست که هر طور دوست داشتیم آن را تغییر دهیم و در آن ماه و خورشید و رنگین کمان بکشیم!

گفتنی است واژه “خدای رنگین کمان” در اولین نطق الماسی در مجلس مورد استفاده وی قرار گرفت که بازتاب وسیعی داشت و اینک به فرصتی برای تکه پراکنی نمایندگان مبدل شده است!/ خلیج فارس

مند: مجمع از هم گسیخته نمایندگان بوشهر در روزهای فعلی که مردم با اخبار کاهش اعتبارات استان و احتمال گرانی بنزین و حذف یارانه و منطقه آزاد شدن بوشهر و … دچار سردرگمی هستند به جای امیدواری دادن به افکار عمومی و چاره اندیشی برای عبور از شرایط دشوار پیش رو راهکار مردم داری را تکه پرانی به همدیگر یافته اند.

کاش راهکاری اندیشیده شود در هنگامی که مردم از عملکرد نمایندگان خود ناراضی هستند، بتوانند در سازوکاری قانونی در میانه راه آنان را از وکالت خود عزل نمایند.

برچسب ها:
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات

تلگرام مند

https://smallseotools.com/