عنوان کانون فرهنگی برتر استان به کانون شهدای روستای عربی رسید

شناسه خبر: 47864 سرویس: آرشیو, اخبار استان بوشهر

مند: سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی گفت: کانون فرهنگی و هنری شهدای مسجد امام سجاد روستای عربی این شهرستان برای چهارمین سال پیاپی مقام اول را در ششمین جشنواره استانی لحظه های آسمانی در استان بوشهر کسب کرد.

حمید زارعی افزود: یکی از فعالیت های بسیار خوب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی راه اندازی و حمایت از کانون های فرهنگی و هنری در مساجد شهرها و روستاهای شهرستان دشتی است.

وی اضافه کرد: کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد با انجام برنامه‌های متنوع فرهنگی و دینی باعث پیوند معنوی نسل جوان با مساجد شده‌اند.
زارعی ادامه داد: هدف اصلی کانون ‌های مساجد مبارزه با تهاجم فرهنگی و احیای کارکردهای تبلیغی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی مساجد است و عمران معنوی مساجد با کارهای فرهنگی و تبلیغاتی توام است.
مدیر کانون فرهنگی و هنری شهدای عربی گفت: مراسم اختتامیه ششمین جشنواره لحضه های آسمانی سال ١٣٩۶ با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، رئیس دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان و جمعی از برترین های کانون های استان در بوشهر برگزار شد.
عبدالرحیم پسرمرد ادامه داد: هدف از برگزاری این جشنواره ترویج فرهنگ دینی و مذهبی در بین مساجد و رقابت سالم بین کانون های مساجد است.
وی افزود: در این جشنواره ۴٠٠ نفر از اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان شرکت داشتند که در ١٣ رشته فرهنگی و هنری و آموزشی در محیط سالم با هم به رقابت پرداختند.
پسرمرد اضافه کرد: اعضای این کانون توانستند در این جشنواره در مجموع مقام اول را برای چهارمین سال پیاپی به خود اختصاص دهند.
مدیر کانون فرهنگی و هنری شهدای عربی گفت: کانون فرهنگی شهدای عربی علاوه بر امسال در سال های ٩۴،٩٣ و ٩۵ نیز در جشنواره لحظه های آسمانی در استان بوشهر مقام اول را کسب کرد و در سال گذشته جزو ٢٠ کانون برتر کشور انتخاب شد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات

تلگرام مند

https://smallseotools.com/