سرپرست فرمانداری دشتی: آمار نقش بسزایی در شاخص‌های توسعه ایفا می‌کند

شناسه خبر: 47985 سرویس: آرشیو, اخبار استان بوشهر

مند: سرپرست فرمانداری دشتی گفت: امروز از آمار به عنوان علمی یاد می کنند که در شاخص های توسعه نقش بسزایی ایفا می کند.

محمد حسینی در بازدید از اداره ثبت احوال شهرستان دشتی ضمن تبریک این هفته اظهار داشت: ثبت احوال یکی از سازمان‌هایی است که خدمات ارزشمندی به جامعه هدف خود ارائه می دهد که بخشی از این خدمات با برون سپاری منجر به جلب رضایت بیشتر مردم شده است.

وی افزود: به حمد الله با تلاش‌های صورت گرفته این اداره رضایت مندی خوبی در سطح جامعه شاهد هستیم که از این تلاش ها تقدیر وتشکر می شود.

حسینی با اشاره به اهمیت آمار در جامعه گفت: نقش آمار در برنامه‌ریزی و مدیریت امر مهم و کلیدی است و به نوعی آمار یکی از شاخص‌های توسعه است و اگر نباشد برنامه ریزان دچار مشکل خواهند شد.

وی خاطر نشان کرد: امروز در تمام عرصه ها نیاز به آمار داریم و بدون آمار نمی توانیم در حوزه اجتماعی مشکلات را احصاء و تحلیل کنیم.

حسینی بیان کرد: در حوزه دولت الکترونیک اقدامات خوبی انجام شده است که یکی از اقدامات اساسی صدور کارت ملی هوشمند است که از امنیت بالایی برخوردار است.

وی با بیان اینکه  برنامه ریزان ما در حوزه پژوهش باید به نحو مطلوب از آمارهای موجود در شهرستان استفاده کنند، گفت: خدمات ثبت احوال مغفول باقی مانده است در صورتی که کارهای زیادی توسط این مجموعه انجام می شود.

حسینی بر ضرورت انعکاس خدمات ارزشمند ثبت احوال توسط رسانه ها تاکید کرد و یادآور شد: رسانه‌ها و متولیان ثبت احوال خدمات صورت گرفته را به مردم انعکاس بدهند تا ثبت احوال به جایگاه واقع خود برسد.

سرپرست فرمانداری دشتی با بیان اینکه امروز از آمار به عنوان علمی یاد می‌کنند که در شاخص های توسعه نقش بسزایی ایفا می کند، گفت: کاربرد آمار در مدیریت و فرایند تصمیم گیری مهم است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات

تلگرام مند

https://smallseotools.com/