رقابت چپ و راست برای گماردن نفرات خود در فرمانداری دشتی

شناسه خبر: 48490 سرویس: آرشیو, اخبار مهم, خبر ویژه

مند: به دنبال انتشار برخی گمانه‌زنی‌ها در فضای مجازی مبنی بر سپردن سکان سیاسی و اجتماعی فرمانداری دشتی به هادی اخلاقی، بخشدار فعلی شنبه و واکنش جریانات منتسب به نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس دهم، برخی تحلیل‌‌ها راوی از عزم جدید دکتر شهریاری و تیم مشاوران وی برای ایجاد تغییرات مد نظر در سطوح مختلف سیاسی، اجتماعی و حتی عمرانی در شهرستان دشتی است.

دکتر شهریاری در ابتدای کار در مجلس با حضور در فرمانداری تنگستان به مدیران دولت در این شهرستان هشدار داد در صورت کم‌کاری و عدم همراهی توقع حمایت نداشته باشند و به شدت با آنان برخورد می شود اما این رویکرد در دشتی با تساهل، به عدم دخالت وی در مسائل دولتی و مدیریتی و حمایت و همراهی وی با مدیران شهرستان بدل شد.

رویکرد دوگانه‌ای که در دو سال گذشته فقط شکل دوم آن را از نماینده مردم دیدیم و او آشکارا در امور داخلی شهرستانها اعمال نظر نکرد.

با شروع دولت دوازدهم و رسیدن فصل تغییر مدیران استانی و فرمانداران در شهرستانها اما به نظر می‌رسد رویکرد دکتر شهریاری و تیم مشاوران وی تغییر کرده است.

فارغ از قضاوت در خصوص محق بودن یا نبودن نماینده مردم در دخالت در امور داخلی شهرستانها اما به نظر می‌رسد انفعال و مدارای نماینده دولت در دشتی باعث شده است مشاوران دکتر شهریاری عزم خود در اعمال نظر برای عوض و بدل کردن مدیران را جزم نمایند.

موضوعی که پیش از این شهریاری در تنگستان آنرا به محک واکنش مدیران استان گذاشت و بازخورد آن باعث تصحیح تصمیمش در دشتی شد، اینبار از دشتی شروع شده است تا با اعمال نظر در جابجایی‌ها در این شهرستان پیام تغییر رویکرد را به تنگستان نیز مخابره نماید.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات

تلگرام مند

https://smallseotools.com/