مراکز قرآنی دشتی تقویت می شود

شناسه خبر: 48723 سرویس: آرشیو, اخبار استان بوشهر

مند: در نشست مراکز قرآنی و فرهنگی دشتی با تأکید بر تقویت مراکز قرآنی، عنوان شد: مراکز قرآنی و حوزه های علمیه شهرستان به معضلات اجتماعی در جامعه نیز اهتمام ویژه داشته باشند.

عبدالله نادری در نشست با مراکز قرآنی و فرهنگی شهرستان دشتی اظهار داشت: در دنیای امروز ابزارهای مهم تبلیغی وجود دارد که حجم وسیعی از اخبار را منتشر می کنند.

وی افزود: با توجه به اینکه امروزه فضای مجازی که به نوعی مدیریت افکار عمومی را به عهده گرفته است بشدت در حوزه آسیب های اجتماعی ما را تهدید می کند ضرورت دارد شیوه های تبلیغی نیز تغییر پیدا کند.

نادری با تاکید بر اینکه از این فضاها باید در جهت پاسخ به ابهامات به نحو مطلوب استفاده شود، ادامه داد: در شرایط کنونی تنها راهی که جوانان ما را واکسینه می کنند تقویت مبانی دینی و اعتقادی در سطح جامعه است.

فرماندار دشتی تصریح کرد: شهرستان دشتی از ظرفیت و استعداد های خوبی در زمینه های علوم قرآنی و حوزوی برخوردار است که انتظار داریم تاثیرات آن نیز در سطح جامعه دیده شود.

نادری اضافه کرد: مراکز قرآنی و حوزه های علمیه شهرستان علاوه بر مباحث قرآنی باید به معضلات اجتماعی در سطح جامعه نیز اهتمام ویژه داشته باشند.

وی با بیان اینکه مراکز قرآنی دشتی تقویت می شوند، گفت: مردم و خیرین در حوزه های دینی نیز مشارکت بیشتری داشته باشند.

نادری بر ضرورت افزایش قاریان قرآن در سطح شهرستان تاکید کرد و افزود: افزایش قاریان قرآن در سطح جامعه که از تاکیدات مقام معظم رهبری است نقش بسزایی در تقویت مبانی دینی و کاهش آسیب های اجتماعی در سطح جامعه دارد.
منبع: مهر

برچسب ها:
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات

تلگرام مند

https://smallseotools.com/