امام‌جمعه کاکی:

دانشگاه جای معاملات سیاسی نیست

شناسه خبر: 48752 سرویس: آرشیو, اخبار مهم

مند: دانشگاه سنگر نهضت نرم‌افزاری و تولید علم است و جای طرح مسائل سیاسی خاص و معاملات سیاسی نیست بلکه باید همه اهتمام به دنبال ارتقاء مقاطع علمی مختلف و متناسب با نیازهای شهرستان گام بردارشته شود.

حجت‌الاسلام محمد محمدی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر کاکی اظهار داشت: شهرستان دشتی با داشتن استعدادهای فراوان آماده خیزش در راستای توسعه همه‌جانبه است.

وی افزود: مشکل این شهرستان تغییر رئیس دانشگاه نیست هر چند این روزها در فضای مجازی عده‌ای با اهتمام ویژه مشغول این کار هستند تا موضع تغیرات در دانشگاه آزاد خورموج مرکز شهرستان دشتی رقم خورد.

امام‌جمعه کاکی تصریح کرد: دانشگاه سنگر نهضت نرم‌افزاری و تولید علم است و جای طرح مسائل سیاسی خاص و معاملات سیاسی نیست بلکه باید همه اهتمام به دنبال ارتقاء مقاطع علمی مختلف و متناسب با نیازهای شهرستان گام بردارشته شود.

وی ادامه داد: رئیس دانشگاه آزاد خورموج در حال عمل به به رسالت خود است و همگان بدانند که مشکل شهرستان دشتی رئیس دانشگاه نیست که با برداشتن آن شاهد رفع کلیه مشکلات دانشگاه باشیم بلکه باید به فرزندان توانمند شهرستان دشتی بزرگ پر و بال دهیم تا شاهد رشد این شهرستان باشیم.

محمدی بیان کرد: ضروری است که مشکلات شهرستان دشتی را در بسته‌های عملیاتی اشتغال در دوره‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت حل کنیم که بابت مسئولیتمان به مردم باید پاسخ‌گو باشیم.

امام‌جمعه کاکی با اشاره به مشکل فراگیر ته‌لنجی در استان بوشهر عنوان کرد: بحث ته لنجی به یک چالش جدی برای مردم تبدیل شده است و شاهد عدم ثبات در بحث کالای همراه ملوان هستیم که ضروری است موضوع کالای همراه ملوان ساماندهی شود.

محمدی گفت: آن چه مطلوب رهبری و نظام است مبارزه با قاچاق سازمان‌دهی شده است که بازار را با کانتینرهای قاچاق بی‌رویه اشغال کردند در حالی که  هده‌ای با سوءاستفاده از منویات رهبری در بحث قاچاق کالا و ارتباط‌دادن آن به ته‌لنجی در حق رهبری و نظام جفا می‌کنند.

وی عنوان کرد: درخواست ما این است که با وجود این که در آستانه عید نوروز قرار داریم عدم ترخیص و تخلیه کالا، بازار را تحت‌الشعاع قرار داده و همه‌چیز گران شده است که نمونه آن برنج است که مردم منطقه قدرت خرید برنج  کیلویی ۶۵ هزار ریال را ندارند.
منبع: فارس

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات

تلگرام مند

https://smallseotools.com/