کلاس آموزشی با موضوع بیماری مشترک بین انسان و دام در زندان دشتی برگزار شد

شناسه خبر: 48780 سرویس: آرشیو, اخبار استان بوشهر

مند: با توجه به ضرورت ارتقاء سطح آگاهی مردم از بیماری های مشترک بین انسان و دام ، یک دوره کلاس آموزشی با موضوع کنترل و پیشگیری از بیماری با همکاری شبکه دامپزشکی شهرستان دشتی برگزار شد.

دادور آزادی نژاد رئیس زندان دشتی بیان داشتند: کلاس آموزش آشنایی با بیماری های مهم مشترک انسان و دام، بهداشت شیر و گوشت توسط کارشناسان شبکه دامپزشکی شهرستان برگزار گردید.

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان دشتی گفت: با توجه به این که دامپزشکی توجه ویژه ای به حوزه آموزش و اطلاع رسانی دارد، امیدواریم با همکاری مسئولین زندان و شبکه بهداشت شهرستان دشتی شاهد کاهش موارد ابتلای به بیماریهای مشترک بین انسان و دام باشیم.

احمد ایزدی اظهار داشت: با توجه به اهمیت بیماریهای مشترک و احتمال درگیری همه اقشار جامعه با این بیماریها و با هدف اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مددجویان شاغل در آشپزخانه زندان، در همین راستا و با هماهنگی به عمل آمده با مسئولین زندان دشتی، کلاس های آموزشی ترویجی با موضوع بهداشت شیر، گوشت و آشنایی با بیماریهای مهم مشترک بین انسان و دام از جمله بیماری سل، تب مالت، کریمه کنگو، آنفلوآنزای پرندگان و … در ۴ ساعت آموزشی با اهمیت این بیماریها و نقش آن در سلامت عمومی جامعه آشنا شدند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات