رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای دشتی:

دانش آموزان دشتی آموزش های مهارتی می بینند

شناسه خبر: 48805 سرویس: آرشیو, اخبار مهم

مند: رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای دشتی گفت: دوره‌های مهارتی به منظور توانمندسازی، ارتقاء سطح خودباوری و تقویت روحیه کار، تلاش، فرهنگ و مسئولیت پذیری دانش آموزان در شهرستان دشتی اجرایی می شود.

محمد جواد کاشفی اظهار داشت: فنی و حرفه ای در تلاش است با ارایه آموزش های فنی متناسب با نیاز بازار کار و ظرفیت های درونی دانش آموزان زمینه های اشتغال را برای آینده آنها مهیا سازد.

وی با بیان اینکه امروز اشتغال و دستیابی به شغل مورد علاقه و در عین حال در آمدزا، از اساسی ترین نیازهای جوانان و دانش آموزان در آینده به شمار می رود، افزود: مهارت آموزی و پرورش نیروی کار ماهر، در قالب آموزش های پیش از اشتغال و حین اشتغال به نحوی که با نیازسنجی و انتظارات بازار تناسب داشته باشد، یک ضرورت غیر قابل اجتناب است.

کاشفی با اشاره به اینکه توانمندسازی دانش آموزان با آموزش های مهارتی گام به سوی تحقق اقتصاد مقاومتی است،اظهار کرد: توسعه انسانی رکن اصلی توسعه پایدار است و باید برای ارتقای کیفیت آموزش در استان تلاش شود و ضمن ارتقای کیفیت در آموزش دانش آموزان هم باید به فکر آینده خود بوده و سعی در موفقیت و یادگیری مهارت داشته باشند.

رئیس مرکز آموزش فنی و  حرفه ای دشتی تاکید کرد: دانش آموزان می توانند با یادگیری و مهارت آموزی زمینه ایجاد اشتغال در آینده را برای خود رقم بزنند و با در دست داشتن گواهینامه فنی و حرفه ای یک پشتوانه ای برای اشتغال داشته باشند.
منبع: روابط عمومی فنی و حرفه ای

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات