فعالیت باشگاه شاهین بوشهر خلاف قانون است

شناسه خبر: 49583 سرویس: آرشیو, اخبار استان بوشهر

مند: رئیس کمیسیون عمران شورای شهر بوشهر گفت: فعالیت باشگاه شاهین شهرداری بوشهر بدون اساس‌نامه، خلاف قانون است و هر نوع کمک به این تیم تا مشخص‌نشدن اساس‌نامه و تعیین تکلیف هیات‌مدیره غیرقانونی است.

اکبر توسلی بعد از ظهر امروز در هشتاد و پنجمین نشست علنی شورای شهر بوشهر اظهار داشت: با وجود این که شورا و شهرداری تنها مجموعه در استان هستند که با وجود همه مشکلات، از تیم شاهین شهرداری بوشهر حمایت کردند هر چند اگر شاهین صعود نمی‌کرد شاهد یک سری مشکلات گسترده‌ای بودیم.

وی افزود: نیاز است که نگاه جامعی توسط شورای شهر به هر دو تیم شاهین و ایرانجوان به عنوان دو تیم قدیمی شهر بوشهر وجود داشته باشد که البته حق شورا این است که بر میزان اعتباری که به باشگاه می‌دهد نظارت جدی به عمل آورد.

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر بوشهر تصریح کرد: باید نگاه حمایتی بر شاهین شهرداری بوشهر وجود داشته باشد و هر چند شهر بوشهر از مشکلات فراوانی رنج می‌کشد اما این حمایت را همچنان بر این تیم ادامه خواهیم داد.

توسلی ادامه داد: تا آنجا که اطلاع دارم تیم شاهین شهرداری بوشهر فاقد اساس‌نامه‌ است و در نتیجه کارکرد هیات‌مدیره آن نمی تواند قانونی باشد و طبیعی است که مدیرعامل باشگاه باید جوابگوی هیات مدیره‌ای باشد که دارای اساس‌نامه باشد تا بتواند فعالیتش را منطبق بر اساس‌نامه جلو ببرد.

وی ادامه داد: فعالیت باشگاه شاهین بوشهر بدون اساس‌نامه، خلاف قانون است و هر نوع کمک به این تیم تا مشخص‌نشدن اساس‌نامه و تعیین تکلیف هیات‌مدیره غیرقانونی است.
منبع: فارس

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات