توزیع بیش از ۸۲۰ میلیون تومان کتاب بین باشگاه‌های کتابخوانی دشتی

شناسه خبر: 49832 سرویس: آرشیو, اخبار استان بوشهر

مند: فرماندار دشتی گفت: بیش از ۸۲۰ میلیون تومان بین ۴۰۲  باشگاه کتابخوانی و مراکز مختلف فرهنگی و نهادهای شهرستان دشتی توزیع شده است.

عبدالله نادری در جلسه انجمن کتابخانه‌های دشتی با بیان اینکه کارهای ارزنده‌ای در حوزه توسعه کتابخوانی در دشتی انجام شده اظهار داشت: نامزدی پایتخت کتاب توسط خورموج و کسب دهکده کتاب توسط روستای درازی کاری مهم و توفیقی ارزشمند است.

وی با بیان اینکه باید دبیرخانه پایتخت کتاب را در دشتی تقویت کرد، افزود: برنامه ریزی پایتخت کتاب کارکرد اصلی انجمن در جلسه بعدی است.

نادری با اشاره به تورزیع کتاب در باشگاه‌های کتابخوانی خاطر نشان کرد: بیش از ۸۲۰ میلیون تومان بین ۴۰۲  باشگاه کتاب خوانی و مراکز مختلف فرهنگی و نهادها  در شهرستان دشتی توزیع شده است.

فرماندار دشتی بیان کرد: باید نگاه مدیران در توسعه فرهنگی نرم افزاری و برنامه محور باشد و وقت بیشتر ما باید در بخش نرم افزاری باشد.

نادری تصریح کرد: من با توجه به کمبود منابع، کاهش اعتبارات و پروژه های نیمه تمام با احداث پروژه جدید مخالف هستم.

وی با انتقاد از میزان مبلغ اختصاص یافته به احداث کتابخانه در بادوله خاطر نشان کرد: قابل توجیه نیست که برای احداث یک کتابخانه در بادوله ۸۰ میلیون برای مطالعه طرح اختصاص پیدا کند.

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی دشتی نیز گفت: در  یکسال گذشته ۴۱ هزار کتاب به مبلغ ۸۲۵  میلیون تومان بین ۴۰۲  باشگاه کتاب خوانی و مراکز مختلف فرهنگی ونهادها توزیع شده است.

حمید زارعی افزود: ۶۰ قفسه کتاب نیز در مدارس مختلف شهرستان اعم از بخش مرکزی، کاکی و شنبه وطسوج ساخته شده است.

وی افزود: اداره فرهنگ وارشاد اسلامی با توجه به منابع محدود مالی به تنهایی نمی تواند دبیرخانه پایتخت کتاب و روستاهای دوستدار کتاب را فعال کند و نیاز به یاری و تلاش سایر ارگانها نیز می باشد‌.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات