نماینده جنوب استان بوشهر:

از مدیر غیر بومی در پارس جنوبی حمایت می‌کنم

شناسه خبر: 50875 سرویس: آرشیو, اخبار مهم

مند: اگر مدیرعامل جدید، نیروی غیربومی باشد، تا زمانی که حضور ایشان منافع مردم استان به خصوص اهالی نجیب جنوب استان به عنوان میزبانان اصلی پارس جنوبی را تامین کند و به مسئولیت های اجتماعی خود عمل کند، حمایت می‌کنیم.

نماینده جنوب استان بوشهر در واکنش به صحبتهای دکتر شهریاری پیرامون ناهماهنگی در مجمع نمایندگان استان گفت: از مصاحبه همکار عزیز و پیشکسوتم آقای مهندس شهریاری تعجب کردم. ایشان از اینکه من از یک نیروی بومی دفاع کرده‌ام، انتقاد کرده است. با صدای بلند می‌گویم که از نیروی های بومی دفاع کرده و بر حضور آنها اصرار ورزیده‌ام اما اینکه یک نیروی غیربومی برای مدیریت منطقه ویژه انتخاب شود، خارج از اختیار من و یک تصمیم وزارتی است.

سکینه الماسی گفت: صنایع عظیم پارس جنوبی در جنوب استان مستقر است و این حق مردم است که بنده به عنوان خادم و وکیل آنها در مجلس، بیشترین دغدغه را در این خصوص داشته باشم تا تغییرات به نفع آنها اتفاق افتد.

وی تصریح کرد: شما اگر دغدغه دفاع از نیروی بومی دارید، چرا در خصوص حضور غیربومی ها در رأس ادارات کل محیط زیست و تامین اجتماعی در دو هفته اخیر سکوت کردید؟

الماسی توصیه کرد: دوستان به جای فرافکنی و مصاحبه‌های غیرواقعی، بهتر است عملکرد واقعی خود را به مردم حوزه انتخابیه شان گزارش دهند!

این نماینده استان بوشهر افزود: همانطور که قبلاً هم گفته ام با مدیرعامل فعلی، اختلاف شخصی نداشته و ندارم، مهندس یوسفی طبق بخشنامه چند ماه گذشته وزارت نفت که طول عمر مدیریتی در یک سمت را حداکثر ۴ سال تعریف کرده، باید جای خود را به شخص دیگری بسپارد. هر چند در گذشته نیز به صراحت گفته ام که به عملکرد ایشان در حوزه مسئولیت های اجتماعی و اشتغال نیروهای بومی نقد جدی دارم و اگر اصرار من بر حضور یک نیروی بومی نبود، این تغییر مدت ها قبل اتفاق افتاده بود.

الماسی اظهار داشت: وقتی که وزارت نفت تصمیم بر تغییر مهندس یوسفی گرفت، بنده نیز بر اساس تعهدی که به مردم داده ام، چند گزینه توانمند بومی را معرفی و حمایت کرده ام.

نماینده مردم جنوب استان بوشهر گفت: ملاک ما برای معرفی گزینه، بومی بودن، تخصص، تعهد، تجربه، همراهی با دولت و مقبولیت عمومی بود، آقای مجید کنگانی که یکی از سرمایه های توانمند و مجرب استان هستند، همه این شرایط را داراست و منطقی است که بر چنین گزینه ای اصرار بورزم.

الماسی با اشاره به نقش خود در انتخاب مدیر عامل منطقه پارس گفت: نقش نمایندگان در انتخاب مدیر عامل منطقه ویژه پارس، مشورتی است و ما به تصمیم وزیر محترم نفت احترام می گذاریم.
منبع: ثلاث (با تغییر تیتر)

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات