چرا اعضای ستاد روحانی در دشتی به نشست با معاون سیاسی استاندار نرفتند؟

شناسه خبر: 51540 سرویس: آرشیو, خبر ویژه

مند: روز گذشته مجید خورشیدی معاون سیاسی اجتماعی و امنیتی استاندار به همراه جمعی از مدیران سیاسی در استانداری بوشهر به دشتی رفت تا با فعالان سیاسی و اعضای فعال سازمانهای مردم نهاد در این شهرستان گفتگو کند.

نماینده سازمان های مردم نهاد دشتی برای نشان دادن اعتراض خود به رویکرد مدیریت ارشد شهرستان نسبت به سازمان های مردم نهاد به این نشست نرفت تا بی توجهی به توسعه سمن ها و رفع نشدن موانع پیش پای فعالیت این گروه ها در دشتی را به این نحو بیان کند.

رئیس و برخی از اعضای ستاد روحانی در شهرستان دشتی و شهر خورموج نیز به این نشست نرفتند تا به این نحو نارضایتی خود از عملکرد تیم سیاسی مستقر در استانداری بوشهر را ابراز کنند.

به نظر می رسد عدم تجربه کافی در اداره دفتر مدیریت سیاسی استان و ذهنیت نادرست آنان در مورد دشتی فضا را برای استیلای تفکر رقیب باز گذاشته تا از امکانات دولت برای تخریب چهره دولت در ابعاد سیاسی در شهرستان دشتی بهره ببرد.

مختار پزشک عضو سابق شورای شهر خورموج که به گفته خود به نمایندگی از اعضای ستاد روحانی به این نشست آمده بود دلایل قهر اعضای ستاد روحانی را بازگو کرد.

«مگر جوانان شهرستان و اعضای ستاد روحانی در شهرستانی که غلبه با جریان رقیب است کم تاوان دادند تا این دولت مستقر شود آیا پاسخ شایسته به تلاش های آنان داده شد.

این جوانان که بعضا منبع معاش ندارند امروز اقساط برپایی ستاد روحانی در دشتی را از جیب خود می پردازند اما تیم سیاسی مستقر در استان متوجه مدیریت این مسئله نیست.

جوانان دشتی برای اعتلای تفکر خود به صحنه آمدند و به دنبال پست و مقام نیستند اما وقتی شاهد هستند تیم رقیب برای یک دست شدن فضای سیاسی شهرستان یک یک مدیران حامی این تفکر را از صحنه به در می کند و حتی به مدیر یک مدرسه نیز رحم نمی کند راهی جز قهر نمی یابند.

چرا در دولتی که جوانان دشتی برای استقرار آن زجر کشیدند امروز شاهد قلع و قمع همفکران خود باشند و فریادهای آنان شنیده نشود.

کدام تفکر سیاسی با کسانی که برای اعتلای آن هزینه داده اند اینگونه برخورد می کند که تیم سیاسی استانداری بوشهر با تاوان داده های اصلاحات در دشتی کرده است.

تعداد زیادی از نیروهایی که برای تفکر اصلاح طلبی زجر کشیده و تاوان داده بودند را از صحنه به در کردند و تیم سیاسی استان شکوه های آنان را نشنید.

کسانی که هجمه های زیادی علیه نیروهای اصلاح طلب داشته و برای ایجاد مانع پیش پای موفقیت دولت ستادهای انتخاباتی تشکیل دادند و از هیچ مانع و زحمتی برای بچه های اصلاح طلب دریغ نکردند امروز در دولت روحانی متولی و پرچمدار و مدیر و پیشران توسعه در دشتی شده اند و نیروهای اصیل اصلاح طلب را تمسخر می کنند.

چینش مدیران در حوزه سیاسی در دوره مدیریت پیشین استان تقریبا درست بود و با وجود نقدها اما مانع از تحمیل هزینه بر اصلاح طلبان بود اما در دوره گراوند با تغییراتی که حاصل شد هزینه ها متوجه فعالان سیاسی شده به نحوی که در دشتی دلواپسان برای دولت روحانی تصمیم می گیرند.

چرا دولت در دشتی اینهمه مظلوم است و نماینده سیاسی و اجرایی دولت، از دولت روحانی دفاعی نمی کند.

اعتبارات زیادی به دشتی آمده است و تنها در شهر خورموج بیش از ۳۱ میلیارد تومان اختصاص یافته است اما به جای برجسته شدن خدمات دولت از همین اعتبارات برای تضعیف و عقب راندن حامیان دولت بهره می برند.

با وجود این همه اعتبار چرا سرعت رشد و توسعه در دشتی کند شده است.

به معاون سیاسی در شهرستان اجازه فعالیت نمی دهند و ماه ها او راپشت درهای بسته نگه می دارند تا صبرش لبریز شود و استعفا کند و تیم سیاسی استان از این واقعه با خبر نمی شود.

ما از تفکرمان نمی گذریم اما یادتان باشد چند ماه آینده انتخابات است و در نبود حامیان دولت کسانی که شما را به مناصب رساندند با مشکلات زیادی مواجه خواهید بود».

منبع: فایل صوتی صحبت های مختار پزشک در فرمانداری دشتی با بازنویسی و تغییر در تقدم و تاخر بیانات

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات