بالاترین تخصیص های سفرهای استانی رئیس جمهور به استان بوشهر

شناسه خبر: 51544 سرویس: آرشیو, اخبار مهم

مند: ۱۷۰۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات سفر استانی رئیس جمهور برای توسعه استان مصوب شده است که در نوع خود بالاترین رقمی است که در خلال این سفرها به استانها تخصیص می یابد.

مجید خورشیدی معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار با عنوان این مطلب در دشتی گفت: اگر این اعتبارات در سال جاری جذب شود گام بزرگی در توسعه استان برداشته خواهد شد.

«تحریم ها در پیچیده ترین و هوشمندانه ترین شکل ممکن در حال اعمال است تا بیشترین تاثیر را بر زندگی مردم عادی جامعه بر جای بگذارد.

مردم بدانند که اینبار مستقیما آنان هستند که هدف تحریم های امریکا و حامیانش در منطقه قرار گرفته اند و نابسامانی های اقتصادی در برخی بخشها صرفا برای .عقب راندن مردم از حمایت از نظام سیاسی است.

تحریم ها تلاش دارد بین آحاد مردم با همدیگر و بین مردم و نظام سیاسی و بالعکس جدایی بیندازد تا از این طریق به نظام ضربه بزند.

اگر همدلی و همکاری مردم به همین نحو ادامه یابد و تقویت شود تحریم ها بی اثر خواهد شد و تیر دشمن به سنگ می خورد.

در این بین وظیفه اصلی بر دوش فعالان سیاسی و اجتماعی است تا رشته های پیوند بین گروه های مردم و آحاد جامعه را تقویت کنند و همدلی لازم برای عبور از این شرایط دشوار حاصل آید.

دولت تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا تحریمهای هوشمندی را بی اثر کند که یکی از آنها کافی تا در ظرف یک روز هر نظام سیاسی را ساقط نماید.

حق بدهیم به دولتی که با تدبیر و امیدواری در مقابل این هجمه ها ایستادگی کرده و تا آخرین روزهای استقرار این دولت نیز با او همکاری کنیم چونکه از اندیشه و فکر خودمان دفاع می کنیم».

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات