لکنت زبان تعمدی مسئولان در دفاع از دولت دردآور است

شناسه خبر: 51568 سرویس: آرشیو, اخبار مهم

مند: بخشدار شنبه گفت: لکنت زبان تعمدی برخی مدیران در دفاع از عملکرد های دولت دردآور و نوعی بی‌تقوایی است.

رضا مقاتلی در جلسه بررسی راهکارهای تسهیل رونق تولید با دهیاران این بخش که با حضور مدیران مرکز رشد علم پارک و فناوری و همچنین فنی و حرفه ای شهرستان دشتی برگزار شد خواستار تعامل مناسب تر و  سازنده این دو مرکز و سازمان با دهیاران این بخش شد.

وی با عنوان اینکه دولت نهایت تلاش خود را بکار گرفته است تا با در پیش گرفتن برنامه های مختلف از بار مشکلات جامعه بکاهد از برخی تلاشها در جهت القای ناتوان بودن دولت در میان افکار عمومی انتقاد کرد و افزود: دردآور آن است که برخی مدیران دولتی نیز در زمان نیاز به بیان خدمات دولت یا تعمداً لکنت زبان می گیرند یا بصورت صحیح خدمات را بیان نمی کنند که این امر نوعی بی تقوایی و به دور از انصاف است.

مقاتلی افزود: اگر مشکلات را کتمان کنیم هم خود و هم افکار عمومی را فریب داده ایم و ما هم منکر مشکلات موجود که با سناریوهای مختلف توسط برخی بدخواهان ملت بزرگ ایران طراحی می شود نخواهیم بود اما تلاش خدمتگزاران مردم بویژه در دولت کاستن از بار این مشکلات است چرا که دولت با اعتماد همین مردم خادمی این ملت را پذیرفته است و ما نیز بر این خدمتگزاری فخرفروشی می کنیم.

بخشدار شنبه و طسوج هدف نهایی تحریم های اخیر را فشار حداکثری به مردم عنوان کرد و افزود طراحان این تحریم ها تلاش دارند با ناکارآمد نشان دادن دولت به اهداف خود دست یابند و هرگونه حرکت در این مسیر همراهی کردن با خواسته های ترامپ و همراهان معدودش خواهد بود.

مقاتلی از دهیاران و مدیران خواست با گفتگوی مستمر با مردم خدمات صورت گرفته را که با وجود همه سختیها صورت می گیرد بازگو کنند اگر چه همه به این امر واقفیم که مردم ما بسیار آگاهانه تر از ما از همه ماوقع جاری مطلعند.

بخشدار شنبه و طسوج ادامه داد ما در یک آزمون جدی و تاریخی قرار داریم و سربلندی همه ما در این آزمون تاریخی بستگی به اعمال و رفتار و مواضع تک تک ما خواهد داشت.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات