مقرری‌بگیران بیکاری استان بوشهر در حوزه انرژی آموزش می‌بینند

شناسه خبر: 16493 سرویس: آرشیو, اخبار استان بوشهر

مند: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: مقرری‌بگیران بیکاری استان بوشهر در حوزه انرژی آموزش می‌بینند. حمیدرضا پناه ظهر سه‌شنبه در کارگاه بیمه بیکاری در بوشهر اظهار داشت: از مهم‌ترین اهداف این…

مند: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: مقرری‌بگیران بیکاری استان بوشهر در حوزه انرژی آموزش می‌بینند.

حمیدرضا پناه ظهر سه‌شنبه در کارگاه بیمه بیکاری در بوشهر اظهار داشت: از مهم‌ترین اهداف این کارگاه ارتقای سطح دانش، بینش و مهارت‌‌های حرفه، هم اندیشی و ایجاد وحدت رویه و پیشبرد هر چه بیشتر اهداف و برنامه های عملیاتی است.

وی کشف اشتغال پنهان را به عنوان یک برنامه عملیاتی بیمه بیکاری عنوان کرد و ادامه داد: در راستای نیاز بازار کار استان به‌ویژه در حوزه نفت و گاز و پتروشیمی، آموزش مقرری بگیران بیمه بیکاری اجرا می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر اضافه کرد: در ۹ ماهه امسال تعداد ۵۴ نفر آموزش اشتغال مجدد مقرری بگیران آموزش دیده فنی و حرفه ای داشته‌ایم که برنامه ۹ ماهه ۱۰۰ درصد تحقق یافته است.

وی در ادامه از تلاش برای ایجاد اشتغال برای مقرری‌بگیران بیکاری خبر داد و افزود: تناسب دوره‌های برگزار شده با نیاز بازار کار و نیازسنجی و بومی‌سازی دوره‌های آموزشی به صورت جدی در دستور کار است.

پناه همچنین از تحقق کامل برنامه‌های بازرسی‌های مشترک با کارشناسان تامین اجتماعی برای قطع مقرری مقرری‌بگیران خبر داد و گفت: دستگاه اثر انگشتی حضور و غیاب مقرری بگیران بیمه بیکاری در همه ادارات به غیراز جزیره خارگ نصب و راه‌اندازی شده است.

وی با بیان اینکه یک هزار و ۴۳۴ نفر تعداد برقراری مقرری بگیر بیمه بیکاری در استان بوشهر در ۹ ماهه امسال بوده است، بیان کرد: در این زمینه نسبت به مدت مشابه سال گذشته شاهد کاهش ۱۴ درصدی هستیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر از برگزاری ۱۱ جلسه کمیته استانی برای حمایت از واحدهای مشکل‌دار طی ۹ ماهه اول سال خبر داد و گفت: حمایت از ۲۱ واحد و تعداد ۶۵۹ نفر از کارگران واحدهای مشکل‌دار انجام شد.

وی خاطرنشان کرد: به منظور حفظ و پایداری بنگاههای اقتصادی و اشتغال در استان اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته است.

منبع: مهر

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات