بیش از ۸۹هکتار از زمینهای ملی استان بوشهر رفع تصرف شد

شناسه خبر: 24962 سرویس: اخبار استان بوشهر

مند: سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: درسال گذشته با حکم مقام های قضایی استان ۸۹ هکتار و سه هزار و ۴۰۰ مترمربع از زمینهای ملی متعلق به این بنیاد که از سوی…

مند: سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: درسال گذشته با حکم مقام های قضایی استان ۸۹ هکتار و سه هزار و ۴۰۰ مترمربع از زمینهای ملی متعلق به این بنیاد که از سوی افراد سودجو تصرف شده بود، از چنگ آنان خارج و به این بیناد بازگردانده شد.

حمید حیدری بریدی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: از این مجموع ۴۷ هکتار مربوط به روستاهای خره، بندو، مرو، سواحل و کنار خیمه از توابع شهرستان عسلویه است.
واضافه کرد: همچنین برخی افراد سودجو نیز که به صورت غیرقانونی درشهر عسلویه برای سه هزار و ۴۰۰ مترمربع از زمینهای مربوط به بنیاد مسکن اقدام به سند سازی کرده بودند با بررسی و انجام اقدامات قضایی پس از ۱۲ سال علاوه بر ابطال سند نسبت به رفع تصرف و خلع ید متصرفان اقدام شد.
حیدری بریدی اظهارکرد: همچنین در این مدت از ۴۰ هکتاری که برای اجرای طرحهای بنیاد مسکن در جزیره شیف در نظر گرفته شده بود برخی افراد سودجو اقدام به اعتراض کردند که تاکنون با همکاری دادگستری استان بوشهر نسبت به رفع تصرف از ۳۰ هکتار آن اقدام شده است.
وی بیان کرد: مابقی این اراضی شامل چهار هکتار در محدوده باغان دشتی، چهار هکتار در بندر سیراف و چهار هکتار در روستای وحدت آباد دیر رفع تصرف شده است.

منبع: ایرنا

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات